Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

22 KASIM RESİMLİ CUMA MESAJLARI! Resimli CUMA MESAJLARI (22 Kasım 2019 CUMA)

22 KASIM RESİMLİ CUMA MESAJLARI! Resimli CUMA MESAJLARI (22 Kasım 2019 CUMA)

Sayfa İçeriği

22 KASIM RESİMLİ CUMA MESAJLARI! Resimli CUMA MESAJLARI (22 Kasım 2019 CUMA) En anlamlı ve güzel cuma mesajlarını sizlere derledik. En güzel ve anlamlı cuma mesajları 22 Kasım ile sevdiklerinizi mutlu edin… Cuma mesajları ile yakın dostlarınızı ve akrabalarınızı hatırladığınızı izah edebilirsiniz.

Hayırlı Cumalar! Cuma mesajları, bu mukaddes günde sevdiklerimize iyi dileklerimizi bu kutlu günü kutlamamızda önemli bir yere haiz. Yazılı ve resimli cuma mesajları ile çevrenizdekilere hususi günü en anlamlı şekilde geçirmelerinde destek olabilirsiniz. Duaların geri çevrilmediği, sevapların kat kat yazıldığı mukaddes Cuma Günü geldi! Öğlen cemaatle idrak edilecek Cuma namazı öncesinde paylaşmak isteyeceğiniz en yeni resimli Cuma mesajları sayfamızda bulabilirsiniz. Cuma gününün önemini ifade eden ayetli, hadisli, dualı, kısa, uzun, en yeni, en güzel Cuma mesajları ile sevdiklerinizin Cumasını kutlayabilirsiniz. Hususi resimli Cuma mesajları, Cuma mesajları kısa ve öz…

2019 CUMA MESAJLARI YENİ RESİMLİ – EN ŞIK CUMA MESAJLARI

Cuma günü günah işlemeden selâmetle geçerse, diğeri günler de selâmetle geçer.. Tanrı Cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah

İnsan yeşil yapraktır, solup gideceği yer kara topraktır. Maksat yazı yazmak değil, bu şekilde mukaddes bir günde dostları hatırlamaktır. Hayırlı Cumalar.

Allahım, dualı bir yaşam yaşayan, duasını hayatına taşıyan, başkalarının duasını alan ve duası kabul olan kullardan eylesin. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Bizim en büyük aşkımızdır Cuma. Cuması aşk olanın, aşkı kalımlı olsun.

Rabbim, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime esenlik ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet kayra eyle. Hayırlı cumalar.

Ömrümüzün öyküsünü yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Allahım, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza yazgı diye yazsın. Hayırlı Cumalar.

Allahım… Hesap günü amel defterlerimizi sağ tarafımızdan ver… Solumuzdan ve arkamızdan verip bizi utangaç eyleme. Amin! Cumamız mukaddes olsun, amin!

cuma mesajları

Ilkin yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, yakarış eden biri var senin için. sende yakarış et ALLAH için. cumanız mukaddes olsun.

hayırlı cumalar

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevilmiş olduğu kullarından eylesin. Sizleri, ve naturel olarak ki bizleri. Hayırlı Cumalar dilerim…

Ya Rab, kusurumuzu affet. Bizi kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette güvenilir kıl. Amin! Hayırlı Cumalar.

Tanrı’ım… Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel bulunduğunu hatırlat… Hayırlı Cumalar..

Ey Nefsim Şeytana Yem Olmak mı Yoksa Cennette Gül Olmak mı Niyetin, Bırak Yakamı Secde Edeyim Sen Huzura Er, Ben İmanla Öleyim. Hayırlı Cumalar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans