Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

23 Nisan şiirleri, mesajları ve sözleri: En güzel, kısa ve uzun 2-4- 6 kıtalık 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili kısa uzun şiirler

  • Gündem / Güzel Sözler
  • 20 Nisan 2020
  • 23 Nisan şiirleri, mesajları ve sözleri: En güzel, kısa ve uzun 2-4- 6 kıtalık 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili kısa uzun şiirler için yorumlar kapalı
  • 3.638 KEZ OKUNDU
23 Nisan şiirleri, mesajları ve sözleri: En güzel, kısa ve uzun 2-4- 6 kıtalık 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili kısa uzun şiirler

23 Nisan şiirleri, mesajları ve sözleri: En güzel, kısa ve uzun 2-4- 6 kıtalık 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili kısa uzun şiirler

Ülkemizde başlayan ve tüm dünyada ilan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı her yıl şiirler ve gösterilerle kutlanıyor. Corona virüsü sebebiyle bu seneki 23 Nisan’ı evinde geçirecek olan öğrenciler 2, 4, 6 kıtalık şiirleri ezberlemeye çalışıyor. Öte yandan en yakın arkadaşlara SMS, Whatsapp ve Facebook aracılığıyla resimli kutlama mesajlarına bakılmaya başlandı. 23 Nisan kısa ve uzun mesajları, 23 Nisan şiirleri sözleri arasında en yeni ve en öznel güzel içerikleri sizler için hazırladık. Sosyal medyada paylaşım yapmak isteyeceğiniz Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şiirleri, Atatürk görselli haberimizde yer alıyor. İşte en güzel kısa ve uzun 23 Nisan şiirleri…

Çocukların bayramı olarak bilinen 23 Nisan‘a az bir zaman kala öğrenciler uzun, kısa, anlamlı, en beğenilen, 2, 3, 4, 6 kıtalık 23 Nisan şiirlerine yoğun ilgi gösteriyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün 23 Nisan’ı çocuklara armağan etmesinin ardından, her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak kutlanmaktadır.

Bu sene yeni tip corona virüsünden ötürü evlerinde Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu yaşayacak olan vatandaşlar onlıne olarak kısa, uzun şiirleri internette birbirine okuyacak. Sosyal medyada paylaşabileceğiniz en güzel 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı mesajları ve sözleri bu başlık altında bulabilirsiniz. Haberimizde, Mustafa Kemal Atatürk ve Türk bayrağı resimleri ile 23 Nisan şiirleri, mesajları ve sözlerine erişebilirsiniz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı şiirleri sözleri, mesajları

Milyonlarca öğrenci, 23 Nisan şiirlerini arkadaşlarına göndermek veya okumak için kısa uzun şiir araştırmasına girişti. Haberimizde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili en güzel mesajları, sözleri ve şiirlerine erişebilirsiniz.

23 NİSAN

Yirmi üç Nisan…
Yurdu koruyan
Yarını kuran
Sen ol çocuğum!..

Eskiyi unut,
Yeni yolu tut.
Türklüğe umut
Sen ol çocuğum!..

Bizi Kurtaran
Öndere inan.
Sözünü tutan
Sen ol çocuğum!..

Küçücüksün bugün,
Yarın büyürsün.
Her işte üstün
Sen ol çocuğum!..

Çalışıp öğren;
Herşeyi bilen,
Yurduna güven
Sen ol çocuğum!..

Hasan Ali Yücel

atatürk sözleri

23 NİSAN MESAJLARI VE SÖZLERİ

Gün batımının güzelleştirdiği akşam vakti gibi geleceğin parıltısıdır çocuklar. 23 Nisan Bayramı Kutlu olsun

Çocuklar geleceğe gönderdiğimiz ve asla göremeyeceğimiz mesajlardır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocuklar sizler, Türkiye’ yi bugünkü seviyeye getiren nesillerin izinden gideceğinize, ülkenin huzuru, refahı ve gelişmesi için zorluklar karşısında yılmayacağınıza inancımız tamdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocuk, dünyanın en büyük saadetidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

23 Nisan, karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gündür. Türk milletine kutlu olsun. Ulusal Egemenlik Bayramınız Kutlu Olsun…

Bir çocuk kadar güzel şey yoktur, başını göğe doğru kaldıran. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Sevgili çocuklar; biliniz ki bayrağını, vatanını, milletini, ailesini ve arkadaşlarını seven çocukları, mutlu bir gelecek, bilimde, teknolojide çağı yakalamış, hatta çağın üstüne çıkmış bir Türkiye beklemektedir. Bayramınız kutlu olsun.

Bir çocuğu eğitmek o ülkenin kaderini belirler! 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocukların hükmettiği bir dünya ancak oyuncak dünyası olur. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Yeni Türkiye Devletinin yapısının ruhu, milli egemenliktir. Milletin kayıtsız şartsız egemenliğidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Milli egemenlik milletin namusudur, şerefidir, haysiyetidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocukların hükmettiği bir dünya ancak oyuncak dünyası olur. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Gökkuşağının altında çocuk cıvıltısı içinde gökyüzüne doğru özgür uçurtmalar uçuracağız. 23 Nisan Kutlu Olsun

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans