Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

ABD Başkanı Donald Trump: BM’de İranlı yetkililerle görüşmeye niyetim yok

  • Dünya / Genel
  • 22 Eylül 2019
  • ABD Başkanı Donald Trump: BM’de İranlı yetkililerle görüşmeye niyetim yok için yorumlar kapalı
  • 552 KEZ OKUNDU
ABD Başkanı Donald Trump: BM’de İranlı yetkililerle görüşmeye niyetim yok

ABD Başkanı Donald Trump, “Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda İranlı yetkililerle görüşmeye niyetim yok” açıklamasında bulundu.

Reuters haber ajansının geçtiği habere göre ABD Başkanı Donald Trump, “Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda İranlı yetkililerle görüşmeye niyetim yok” açıklamasında bulundu.

TRUMP’IN YAPTIRIM AÇIKLAMASI GÜNDEM YARATMIŞTI

Trump, Avustralya Başbakanı Scott Morrison ile yaptığı görüşme sonrası Beyaz Saray’da düzenlenen ortak basın toplantısında konuşmuştu.

İran’a yönelik bugün getirilen yaptırımlara ilişkin açıklamalarda bulunan Trump, “İran’a getirilen yaptırımlar, daha öncekilerin çok daha ötesinde” diye konuşmuştu.

Trump, İran’a yönelik yaptırımların işe yarayacağına inandığını vurgulayarak, “İran’a girmek dünyadaki en kolay iş. Hemen şu anda İran’a girmeyerek büyük bir itidal gösterdiğimi düşünüyorum” görüşünü paylaşmıştı.

ABD ile İran arasında uzun süredir devam eden gerilim, ABD’nin Suudi Arabistan’ın Aramco petrol tesisine yapılan saldırılardan İran’ı sorumlu tutmasıyla tekrar tırmanmıştı.

İran’a yönelik sık sık askeri operasyon mesajları veren Trump, bugün Oval Ofis’te yaptığı açıklamada İran Merkez Bankası’na yaptırım getirdiklerini duyurmuştu.

Trump'tan çok konuşulacak çıkış: İran'a girmek dünyadaki en kolay işTrump’tan çok konuşulacak çıkış: İran’a girmek dünyadaki en kolay iş

Washington anıtı'nın açılışına katılan melanie trump kurdeleyi bir türlü kesemediWashington Anıtı’nın açılışına katılan Melanie Trump kurdeleyi bir türlü kesemedi

Trump'tan yeni açıklama: İran'daki 15 hedefi vurmaya hazırım ama acelem yokTrump’tan yeni açıklama: İran’daki 15 hedefi vurmaya hazırım ama acelem yok

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans