Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

ABD’ya taşınan Aleyna Tilki, kirası 82 bin TL olan bir eve taşındı

  • Yaşam
  • 25 Ekim 2019
  • ABD’ya taşınan Aleyna Tilki, kirası 82 bin TL olan bir eve taşındı için yorumlar kapalı
  • 914 KEZ OKUNDU
ABD’ya taşınan Aleyna Tilki, kirası 82 bin TL olan bir eve taşındı

Eğitimine ABD’da devam etmeye kabul eden genç müzisyen Aleyna Tilki, Sharon Stone ve Kevin Costner şeklinde dünyaca meşhur isimlerle komşu oldu. Tilki’nin tuttuğu evin kirası ise 82 bin TL.

Genç yaşta klipte oynayarak şarkı söylediği için eleştirilerin hedefi olan Aleyna Tilki, eğitimine ABD’da devam etmeye karar verdi. Geçtiğimiz haftalarda ABD’ya taşınan Aleyna’nın evinin aylık kirası ise herkesi şaşırttı.

AYLIK 82 BİN TL KİRA ÖDEYECEK

Tilki, eğitim yaşamı ve albüm hazırladığı için gittiği ABD’da ev değişikliği yapma sonucu aldı. Los Angeles Downtown’da oturan şarkıcının yeni adresi Hollywood Hills oldu. Yeni albümünün prodüktörlüğünü üstüne alan Diplo’ya yakın olmak için Hollywood Hills’e taşınan Tilki, evi için 14 bin dolar doğrusu ortalama 82 bin TL kira ödeyecek.

DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLERLE KOMŞU OLDU

Hollywood Hills’e taşınan genç şarkıcının komşuları içinde Ben Affleck, Sharon Stone ve Kevin Costner şeklinde dünyaca meşhur adlar var.

ANNESİ VE KIZ KARDEŞİ UĞURLADI

20 gün ilkin ABD’ya giden Aleyna Tilki’yi anası Havva Öztel ile kız kardeşi Ayça Tilki uğurlamıştı. Kızını yolcu eden Havva Öztel, Instagram hesabından kızıyla çektirmiş olduğu fotoğrafı, “Gözümün nuru Tanrı sana yar ve destek olsun kızım, yolun hep açık engelsiz kolay olsun dilimde duamsın özlemimsin Aleyna, Allah’a emanet ol git Allah’a emanet ol gel kızım seni fazlaca özleyeceğim.” notuyla paylaşmıştı.

Şarkıcı aleyna tilki, eğitimine devam etmek için amerika'ya gittiMüzisyen Aleyna Tilki, eğitimine devam etmek için ABD’ya gitti

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans