Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Ahmet Kural Baba Parası filminde kadın kılığında

  • Yaşam
  • 19 Kasım 2019
  • Ahmet Kural Baba Parası filminde kadın kılığında için yorumlar kapalı
  • 971 KEZ OKUNDU
Ahmet Kural Baba Parası filminde kadın kılığında

Ahmet Kural Baba Parası filminde kadın kılığına girerek hayranlarının ilgisini çekti. Ahmet Kural, toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu fotoğrafının altında filminin vizyon tarihini deklare etti.

Baba Parası filmi ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Ahmet Kural, bu filmimizde 3 ayrı karakteri canlandırdı. Ahmet Kural’ın karakterlerinden biri ise hanım olunca ortaya garip görüntüler çıktı.

BİRBİRİNDEN ESPRİLİ YORUMLAR GELDİ

Selçuk Aydemir’in yazdığı ve yönettiği Baba Parası filmimizde Murat Cemcir’le başrolü üstüne alan Ahmet Kural, üç değişik karakterle sevenlerinin karşısına çıkacak. Ünlü oyuncunun en dikkat çeken karakterlerinden biri de kadın kılığına girmiş olduğu karakter oldu. Toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu karakterin adını açıklamayan ünlü oyuncuya paylaşımından dolayı birbirinden esprili yorumlar geldi.

“ZOR OLDUĞU KADAR BÜYÜK BİR ŞANSTI”

Başarıya ulaşmış oyuncu filmi hakkında şunları söylemiş oldu: “Bu rollerden birinde hanım oldum. Kadın rolünde oynamak, fiziki ve ruhsal hazırlık istiyor. Öte taraftan şivesiyle apayrı bir komiklik yaşatan Kıbrıslı taksi şoförü Selim’i oynadım. Finalde de sürpriz bir karakter var. Birbirinden tamamen değişik bu üç tipi aynı yapımda oynamak, zor olmasıyla birlikte büyük bir şanstı.”

OCAK 2020’DE VİZYONA GİRECEK

1 Ocak 2020 tarihinde gösterime girecek Baba Parası’nda Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Giray Altınok, Ayhan Taş, Osman Alkaş rol alıyor. Baba Parası’nın yapımcılığını TR 40 33 Productions üstüne alıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans