Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Anlamlı, resimli 15 Temmuz mesajları, şiirleri ve sözleri! 15 Temmuz destanı şehitleri anma mesajları ile bugünü unutma

  • Güzel Sözler
  • 15 Temmuz 2021
  • Anlamlı, resimli 15 Temmuz mesajları, şiirleri ve sözleri! 15 Temmuz destanı şehitleri anma mesajları ile bugünü unutma için yorumlar kapalı
  • 3.120 KEZ OKUNDU
Anlamlı, resimli 15 Temmuz mesajları, şiirleri ve sözleri! 15 Temmuz destanı şehitleri anma mesajları ile bugünü unutma

 

Anlamlı, resimli 15 Temmuz mesajları, şiirleri ve lafları! 15 Temmuz destanı şehitleri anma mesajları ile bugünü unutma

15 Temmuz kanlı darbe girişiminin üstünden 4 sene geçerken, kanlı darbe girişiminin yaşandığı bu gecede şehit ve gazi olan yurttaşlarımız törenlerle ve etkinliklerle anılmaya devam edecek. Bu aşamada, bu hususi günün anlamını paylaşmak isteyen vatandaşlar ‘15 Temmuz mesajları ve lafları’ araştırması yapıyor. 2020 yeni 15 Temmuz anma mesajlarını Whatsapp ya da SMS olarak kolayca paylaşabilir ve yakınlarınıza gönderebilirsiniz.

15 TEMMUZ MESAJLARI VE SÖZLERİ: ANLAMLI, RESİMLİ VE SÖZLÜ 15 TEMMUZ MESAJLARI

İşte 15 Temmuz’un resimli mesajları ve 15 Temmuz’a dair dört gözle beklenen her şey…

15 Temmuz mesajları ve lafları bireyler tarafınca hain darbe girişiminin 4. yıldönümünde araştırılıyor. Kanlı bir gecenin yaşandığı 15 Temmuz 2016’nın yıldönümü bütün bizim ülkemizde muhtelif etkinliklerle anılacak. Resimli 15 Temmuz mesajlarını bu antet altında bulabilirsiniz. 15 Temmuz görsellerini indirerek bugünün anısına paylaşabilirsiniz. 2020 yeni 15 Temmuz anma mesajlarını Whatsapp ya da SMS olarak kolayca paylaşabilir ve yakınlarınıza gönderebilirsiniz. İşte 15 Temmuz’un resimli mesajları ve 15 Temmuz’a dair dört gözle beklenen her şey…

15 TEMMUZ MESAJLARI

15 Temmuz mücadelemizin zirvesi, şanlı milletin zaferidir!

15 Temmuz kahraman Türk milletinin demokrasi bayramıdır. Mübarek olsun.

Bu vatan toprağın kara bağrında, sıra dağlar şeklinde duranlarındır. Bir tarih süresince, onun uğrunda, kendini tarihe verenlerindir.

Bayrakları bayrak icra eden üzerindeki kandır. Toprak, şayet uğrunda ölen var ise vatandır. Bütün şehitlerimizin Ruhu şad olsun.

Yüce Allah bizlere tekrar 15 Temmuz şeklinde bir ihanet yaşatmasın. Fakat hainler de şunu unutmasın… Ulus bu alçaklara devamlı lüzumlu dersi verecektir.

Bu ulus demokrasiyi 15 Temmuz’da tüm dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz gecesi ulusal iradeyi hiçe sayanlar sadece şeyi hesaba katmadı; hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir!

Gururumuz, kahramanlarımız 15 Temmuz şehitlerimizi, darbecilerin durdurulmasının sene-i devrinde rahmet ve saygıyla, özlem ve özlemle yad ediyoruz.

Ya Rabbim bizi vatansız, bayraksız, ezansız bırakma. İçimizdeki hainlere göz açtırma.Bu ulu ulus 15 Temmuz‘da yapılanları hiç bir vakit unutmayacaktır.

Hain 15 Temmuz darbe girişiminde ölen bütün şehitlerimize Allah’tan bağışlama dilerim. Kahraman Türk Milletinin 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü mübarek olsun.

Bu vatan toprağın kara bağrında, sıra dağlar şeklinde duranlarındır. Bir tarih süresince, onun uğrunda, kendini tarihe verenlerindir.

https://www.eniyibilimkurgufilmleri.net/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans