Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Arda Ayten, Kim Milyoner Olmak İster’de 1 milyon TL’lik büyük ödülü kazanmıştır! İşte ilk sözleri

  • Gündem
  • 05 Ekim 2019
  • Arda Ayten, Kim Milyoner Olmak İster’de 1 milyon TL’lik büyük ödülü kazanmıştır! İşte ilk sözleri için yorumlar kapalı
  • 772 KEZ OKUNDU
Arda Ayten, Kim Milyoner Olmak İster’de 1 milyon TL’lik büyük ödülü kazanmıştır! İşte ilk sözleri

ATV ekranlarında gösterilen “Kim Milyoner Olmak İster” adlı yarışmada Arda Ayten büyük ödül olan 1 milyonu kazanmıştır. 1 milyonu kazanması sonrası duygularını paylaşan Arda Ayten, “En başından beri biliyordum fakat baskı vardı. Daha erken bilmediğim için özür arzuluyorum. İnsanlara işkence çektirdik hakkaten.” ifadelerini kullandı.

Sunucu Murat Yıldırım’ın yarışmadan ayrılmasıyla yeni sezonda yerine gelen Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekranlara gelen “Kim Milyoner Olmak İster”de Arda Ayten, 12 suali doğru cevaplayarak 1 Milyonluk ödülü aldı.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı 19 yaşındaki yarışmacı Arda Ayten,”Onkıtadan oluşan İstiklal Marşı’nın tamamında bu kelimelerden hangisi diğerinden daha azca geçer?” sorusu soruldu. Şıklarında Vatan, Kan, Toprak ve Yurt olan soruya uzun uğraşlar sonucu doğru yanıt olan “Toprak”yanıtını veren Arda Ayten, 1 milyonu kazanmıştır.

“DAHA ERKEN BİLEMEDİĞİM İÇİN HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM”

1 milyonu kazanması sonrası duygularını paylaşan Arda Ayten, “En başından beri biliyordum fakat bu ne biliyor musunuz? Ya ben Pozitif bakıyorum. Baskıyı gülümsemekle ezmeyi öğrendim. Fazlaca gülümsemeye çalışıyorum fakat kimi zaman beni de üzerimde baskı oluyor. Bu daha erken söyleyebilirdim. Daha erken bilmediğim için özür arzuluyorum. Bunu bilememe benzer biçimde bir şansım olamazdı. İstiklal Marşı’nın 9. kıtasını unuttuğum an baskıdan dolayıydı. İnsanlara işkence çektirdik hakkaten.” ifadelerini kullandı.

Arda Ayten’den sonrasında konuşan Kenan İmirzalıoğlu da “Seninle onur duyuyoruz” dedi

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

“#milyonluksoru” etiketiyle toplumsal medya platformu Twitter’da gündeme oturan yarışmacı, oldukça sayıda kullanıcı tarafınca da takdir edildi.

ARDA AYTEN KİMDİR? MESLEĞİ NEDİR?

19 yaşındaki tıp talebesi olan Arda Ayten, Sütçü İmam Üniversitesi’nde okuyor. Kitaplara karşı ilgili bulunduğunu söyleyen genç yarışmacı programda söylediği “Param olmadığı için senede yalnız 150 kitap okuyabiliyorum” sözleri ile izleyenleri duygulandırmıştı.

Arda Ayten ek olarak yarışmada anne ve babasının 4 yaşlarında iken boşandıklarını dile getirmişti.Arda Ayten şimdiye kadar 4 kitap yazdığını da seyircilerle paylaşmıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans