Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Aslı Enver’e olan hayranlığından birlikteliği bittiği söylenen Özcan Deniz’den iddialara yanıt

  • Yaşam
  • 30 Kasım 2019
  • Aslı Enver’e olan hayranlığından birlikteliği bittiği söylenen Özcan Deniz’den iddialara yanıt için yorumlar kapalı
  • 795 KEZ OKUNDU
Aslı Enver’e olan hayranlığından birlikteliği bittiği söylenen Özcan Deniz’den iddialara yanıt

 

Özcan Deniz ile Feyza Aktan’ın evliliğinin bitmesine niçin olduğu söylenen Aslı Enver’den sonrasında Deniz’den de iddialara izahat geldi.

Özcan Deniz ile Feyza Aktan’ın boşanma sebebinin Aslı Enver olarak gösterilmesi magazin gündemine bomba şeklinde düşmüştü. Deniz’in dizideki rol arkadaşına fanatik olduğu ve devamlı eşine Aslı Enver’i örnek göstermesi çiftin evliliğinde kriz çıkardığı iddia edildi. Haberler sonrası toplumsal medya hesabından izahat meydana getiren Aslı Enver, iddialara ağır sözler söyledi. Enver’in peşinden Özcan Deniz’den de beklenen izahat geldi.

“YALANA PRİM VERMEMEK İÇİN SUSTUM”

Deniz, “Kariyerimin birçok döneminde sayamayacağım kadar uydurma ve yalan “Haber”lerle haksızlığa uğradım. İlk zamanlar her “Hücum”ya yanıt verme telaşına düşerdim. Sonrasında fark ettim ki yapılmak istemem de tam olarak bu. Seni bu tuzağa çekip, suni bir kaos yaratıp, bunu sağa bildikleri kadar sağıp para kazanmak fakat bunu yaparken senin amacından sapmış yolculuğun, dağılmış psikolojin ve çökmüş ekonomin asla ilgilendirmez onları. Fazlaca sonrasında öğrendim susmam icap ettiğini. Bu “Masa başı haber” denilen uydurma haberler ya da “O dedi bu kodu” yazıları sen yanıt verdikçe alev alan bir şeydir. O yüzden bir şey karşısından susuyorsam aseletimden değil yalana ve yalanın ortaklarına prim vermemek için.

ASLI ENVER İDDİALARI YALANLADI

Özcan Deniz ve Feyza Aktan evliliğini bitirmekle suçlanan oyuncu Aslı Enver, sessizliğini bozdu. Enver, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, “Sabahtan beri izlediğim haberlere oldukça kırgın ve sinirliyim. Üç yıl mesai yaptığım benim açımdan yalnız emek harcama dostum olan Özcan Deniz’in evliliğini bitirmekle suçlanıyorum. Hiçbir süre bu şekilde birşey olmadı ve olmayacak. Yazdık… Fazlaca ayıp… Ne münasebet!” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans