Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Bayrama özel cuma mesajları: Resimli, anlamlı ve en güzel cuma mesajlarıyla Kurban Bayramı kutlayın – Hayırlı cumalar 2022

Bayrama özel cuma mesajları: Resimli, anlamlı ve en güzel cuma mesajlarıyla Kurban Bayramı kutlayın – Hayırlı cumalar 2022

Sayfa İçeriği

Bayrama özel cuma mesajları: Resimli, anlamlı ve en güzel cuma mesajlarıyla Kurban Bayramı kutlayın – Hayırlı cumalar 2022

‘Cuma mesajları’ bu yıl Kurban Bayramı’yla birlikte paylaşılıyor. İslam aleminde Müslümanlar bu sene Kurban Bayramı’nın cuma gününe gelmesiyle çifte sevinç yaşıyor. Hem cuma mesajları bununla beraber anlamlı, bolca seçenekli ve ‘resimli bayram mesajları’, Kurban Bayramı’nın ilk gününde, birbirlerine iyi dileklerde bulunacak olan vatandaşların gönderilerini taçlandıracak.

Müslümanların sevgi, birlik ve beraberliğinin artığı bayramda, sizler ve anlamlı cuma mesajlarıyla akrabanıza, yakınlarınıza ve ailenize en içten bayram dileklerinizi sunabilirsiniz. İşte, SMS, Whatsapp, Facebook’a hususi hayırlı cumalar mesajları ve resimli bolca seçenekli bayram mesajları 2020…

Bayram mesajları bu yıl cuma günüyle birlikte paylaşımlarda yer alacak. Sabahın ilk ışıklarında bayram namazını gerçekleştirecek olan Müslümanlar, toplumsal mesafeye uyarak bayramlaşma merasimlerini gerçekleştirecek.

Kurban Bayramı’nı sevdiklerinden ayrı geçirenler, değişik bayram mesajlarıyla cuma gününü bununla beraber Kurban Bayramı’nı kutlayacak. Sizler için yazılı, dualı ve ayetli cuma mesajlarını hazırladık. İşte, 9 Temmuz 2022 Kurban Bayramı’na hususi cuma mesajları derlemesi.

KURBAN BAYRAMI’NA ÖZEL CUMA MESAJLARI 2022

Ey yüce Rabbimiz dilimizden ve gönlümüzden ismini noksan etme Bize senin sevdiklerinin içinde olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…

Cuma’dır kuldan Rabbi’ne arzları ulaştıran, Cuma’dır tevbe kapılarını açtıran ve Cuma’da öyleki bir zaman vardır ki kulu Rabbi’ne yaklaştıran… O vakte vâkıf olabilme duası ile …. Cumamız hayırlı ve Kutlu olsun…( Amin )

– Gökten ne yağdı da yer kabul etmedi. Toprağa ne ekildi de bitmedi. Bu Dünya’ya kim geldi de gitmedi. Hangi dert hangi sorun bitmedi. Rabbimin rahmeti, mağfireti kime yetmedi. Kim Allah dedi de O yetişmedi. Kim gizli saklı gizli saklı yalvardı da O işitmedi. Kim Rabbim dedi de O buyur kulum demedi. Rabbimizin buyur kulum hitabıyla müşerref olanlardan olmamız dileğiyle… Hayırlı Cumalar.

Ayetli Cuma Mesajları

– Melekler devamlı duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bolca olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız kutlu olsun.

Bayrama özel cuma mesajları

Kurumuş kütüğe bile nice çiçekler bahşeden Yüce Allahım! Kuruyan yüreklerimizi de Bağışlama yağmurlarınla yeşert. Hayırlı Cumalar

Ümmetin, milletin Cuma’sı hayırlara vesile olsun. Allah, namaz ve dualarımızı ulu katında makbul kılsın. Hasta kullarına şifa buyursun. Zordaki kullarını selâmete ulaştırsın. Bizi görünür, görünmez her sıkıntıdan kurtarsın ve korusun. Hayırlı cumalar

Günlerinizin en faziletlisi cuma günüdür. Şundan dolayı o gün bana çokça salâtü selâm getiriniz; bu sebeple sizin salâtü selamlarınız bana sunulur.

cuma mesajları

Aden bahçelerinin gülleri yüzünüze, bülbüllerin nameleri dilinize, Allah’ın sevgisi gönlünüze ve bu güzel günün bereketi üzerinize olsun.Her yerde olmak benzer biçimde bir duan var ise gönüllere gir. Şu sebeple sevenler sevdiklerini gönüllerde taşır. Hayırlı cumalar.

Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

Refah, sulh, sevgi ve kardeşlik atmosferinin pekiştiği Kurban Bayramı’nı kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramı’nız mübarek olsun.

Resimli Cuma Mesajları

Bütün inananlar birbirlerine daha oldukça yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Bütün insanlar sevinç ve mutluluk denizinde yüzsün. İyi Bayramlar!


Bugün yüzün öpülmekten solsun, miden şekerle dolsun, cüzdanını mahalle bücürleri soysun. Bayramın mübarek olsun.

Kalp kırmayı, gönül yıkmayı umursamıyor ve sonrasında kalkıp imandan bahsediyor insanoğlu. inanç, ayet ve hadisleri nefsimize gore tefsir etmek değil, imanlı olmak kalp kırmamaktır. Hayırlı cumalar…

hayırlı cumalar
Her bayram aynı heyecanla beklenir, aynı sevinçle yaşanır. Ailemizden, sevdiklerimizden uzak geçirdiğimiz bayramlar da var elbette. Ne kadar uzak olsak da kalbimiz hep onlarla.

En Güzel Cuma Mesajları| RESİMLİ CUMA MESAJLARI 29 Kasım 2019

Hakiki olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, Dostluğu, sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak halde hissedeceğimiz nice bayramımız kutlu olsun.

DUALI CUMA MESAJLARI

Ettiğiniz her yakarış derdinize umar, sağlığınıza şifa, gözünüze nur, gönlünüze rahatlık, Ailenize ve sevdiklerinize rahatlık getirsin. Hayırlı cumalar…

En Güzel Cuma Mesajları| RESİMLİ CUMA MESAJLARI 29 Kasım 2019

Kuşların nağmeleri dillerinize, Yüce Allah’ın sevgisi kalbinize ve bu mübarek günün bereketi üzerinize olsun. Hayırlı cumalar.

Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

En Güzel Cuma Mesajları| RESİMLİ CUMA MESAJLARI 29 Kasım 2019

Rasûlullah (s.a.v) şöyle buyurdu: “Fakirleri kollayıp gözetiniz. Aranızdaki zayıflar sâyesinde Allah’tan yardım görüp ve rızıklandığınızdan şüpheniz olmasın.” (Ebû Dâvûd, Cihâd 70)

Cuma Mesajları

Aşk ŞiirleriÖzlü Sözler

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans