Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Bengü’den kızı Zeynep’le paylaşım: Ağladım, tepindim acıdan!

  • Yaşam
  • 05 Ekim 2019
  • Bengü’den kızı Zeynep’le paylaşım: Ağladım, tepindim acıdan! için yorumlar kapalı
  • 830 KEZ OKUNDU
Bengü’den kızı Zeynep’le paylaşım: Ağladım, tepindim acıdan!

Müzisyen Bengü, 1-7 Ekim Emzirme Haftası’nda emziren annelere destek amacıyla toplumsal medya hesabından kızı Zeynep ile bir paylaşım yapmış oldu. Bengü, “Hepsini ben de yaşadım; yaralar oldum, ağladım, tepindim acıdan” diyerek yaşamış olduğu süreci söyledi.

Ağustos ayında kızı Zeynep’i kucağına alan Bengü, emziren annelere destek vermek için yapmış olduğu paylaşımla dikkat çekti.

“AĞLADIM , TEPİNDİM ACIDAN”

Bengü, “Bu hafta emzirme haftası… Benim de bebeğimi bu şekilde omzuma yatırıp derin bir nefes alıp şükrettiğim günlerden biri bugün. Doğuma hazırlanırken birçok detayı okuyup, araştırıp öğrenen ben; emzirmenin önemini altın harflerle manşetime yazarken, bu kadar sıkıntılı bir yola gireceğimi bilmiyordum.

“PES ETMEMELİYİM”

“Beni takip eden anneler azca fazlaca neler atlattığımı tahmin ediyordur…Hepsini ben de yaşadım; yaralar oldum, ağladım, tepindim acıdan…Pes etmemeliyim dedim, etrafı, söylenenleri, fena insanları, herkesi bir kenara atıp bebeğimle kurduğum bağları büyütüp; o sıkıntılı süreçten geçiverdim. Uzun uzun yazabilsem keşke fakat sanırım emzirmeyle de ilgili bir kısa video çekip anlatmalıyım… İkinci ayımızı doldurmaya bigün kala, iyi ki pes etmeyip devam etmişim diyorum…İlk günlerde damla damla gelen sütü moral bozmak yerine ha çaba diye emekle bugünlere getirmişim.”

“BU YOLDA YANIMDA OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

“Bu yolda yanımda olan her insana ve de bebeğime teşekkür ederim. Doğal olarak ki süt gelmeyebilir; doğal olarak ki her annenin hikâyesi farklıdır ve doğal olarak ki her şeyin çaresi var. Fakat eğer imkânınız var ise, pes etmeyin. Hayatım bu şekilde mi geçecek demeyin. Ağrı, sızı, gözyaşları hepsi diniyor ve geçiyor. Emziren emzirmeyen tüm güzel kalpli annelerin alnından öpüyorum. Emzirme haftamız mübarek olsun. Tanrı tüm evlatları korusun…” notuyla kızı Zeynep’e sarılmış olduğu fotoğrafı paylaştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans