Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Berat Kandili ne zaman? Berat Kandili sözleri ve mesajları 2022!

  • Güzel Sözler
  • 13 Mart 2022
  • Berat Kandili ne zaman? Berat Kandili sözleri ve mesajları 2022! için yorumlar kapalı
  • 6.276 KEZ OKUNDU
Berat Kandili ne zaman? Berat Kandili sözleri ve mesajları 2022!

Sayfa İçeriği

Berat Kandili ne zaman? Berat Kandili sözleri ve mesajları 2022!

Üç ayların ikinci ayı Şaban ayının 14 ü ile 15 ini birleştiren gece vakti idrakı gerçekleştirilen Berat gecesi bu sene 17 Mart’ta gerçekleşiyor. Böylesine mübarek bir günde dualar edilir ve kandil mesajları gönderilerek de hayırlı mesajlar paylaşılır. Müslümanlar için son derece değerli bir gün olan Berat Kandili gecesi için en güzel ve resimli mesajları akrabalarınıza ve dostlarınıza gönderebilirsiniz. işte 2022 Berat Kandili mesajları ve kandil tarihi…

Mübarek üç ayların ikinci ayı olan Şaban ayında olan bu önemli gün Ramazan-ı Şerif’e yakınlaştığımız dönemde senenin ikinci kandili Berat Kandili ni idrak etmemize az bir zaman kaldı. Dini günler sıralamasına baktığımızda bu sene 7 Nisan’a isabet eden Berat Kandili içerisinde tüm islam alemi hayırlı kandiller dileklerinde bulunarak birbirlerine mesajlar gönderir. Siz de Berat Kandili mesajları yollamak amacıyla yazımızda oluşturduğumuz resimli ve anlamlı kandil mesajlarını inceleyebilir eş-dost’unuzla ve büyükleriniz ile paylaşabilirsiniz. İşte 2022 Berat Kandili mesajları

BERAT KANDİLİ MESAJLARI

Resulullah (sav) şöyle buyuruyor; “Beş gece vardır ki, o gecelerde yapılan dua reddolunmaz; Cuma gecesi, Recep ayının ilk gecesi, Şabanın yarısındaki gece (Berat gecesi), Ramazan ve Kurban Bayramı geceleri.” Berat Geceniz mübarek olsun.

Nice selamlar olsun Mübarek aylara .. Nice selamlar olsun Berat Kandili’ne…

Tüm İslam aleminin Mübarek Berat Kandilini kutlarız.

Kandilin bereketinden nasiplenmek dileği, affımıza vesile olması duasıyla, birlik ve beraberliğimizin arttığı nice Berat kandillerine….

Yaradan Rabbimizin adıyla başlangıç yaptığınız bütün işlerinizde başarı dilerim. Berat Kandiliniz kutlu olsun..

Ellerin semaya açıldığı, ilahi esintilerin yüreklere dokunduğu bu zamanların bir yüzyıla eşit olduğu bu anlamlı gece içinde dualarda bir olabilmek dilekleriyle… Hayırlı kandiller..

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Berat kandilinizi kutlarım.

Allahım! Bizleri dosdoğru yola yönelt; çizdiğin yönde ilerlet, niyetimizi ihlaslı et ve bizlere bahşettiğin güzelliklerde bereket ihsan eyle, bu mübarek kandil gününde dualarımızı kabul et Allah’ım.  Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Ne istiyorsan bizden; Onu yüreğimize nakşeyle Rabbim, secdeye vardığımızda ve huzura erdiğimizde, bu fakiri de an bu gece. Berat kandiliniz mübarek olsun.

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Berat Kandiliniz mübarek olsun..

Yüre rabbimizin rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, yüreklerinizde açan güneşler solmasın, yüzleriniz aydın makamınız Firdevs dualarınız kabul olunsun. Hayırlı kandiller.

Bin damla düşsün kalbine, binlerce mutluluk tadı dolsun gecene, tüm hayallerin gerçeğe dönüşsün, bütün duaların kabul olsun, Berat kandilin mübarek olsun…

Miraç Kandili mesajları ve sözleri! 2020 Kısa, Uzun Kandil mesajları ve Resimli Miraç Kandili mesajı

regaip kandili sözler

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans