Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Beren Saat ile barışan Kenan Doğulu’dan çarpıcı itiraf: Onu kaybetmekten korkuyorum!

  • Yaşam
  • 04 Aralık 2019
  • Beren Saat ile barışan Kenan Doğulu’dan çarpıcı itiraf: Onu kaybetmekten korkuyorum! için yorumlar kapalı
  • 947 KEZ OKUNDU
Beren Saat ile barışan Kenan Doğulu’dan çarpıcı itiraf: Onu kaybetmekten korkuyorum!

Aylardır boşanacakları yönündeki haberlerle gündeme gelen Kenan Doğulu ve Beren Saat, evliliklerindeki krizi aştılar. Aradaki buzları eriten çiftten Kenan’dan çarpıcı Beren ile ilgili çarpıcı bir itiraf geldi.

7,5 aydır evliliklerinin üstünde kara bulutlar dolaşan ve boşanacakları kati gözüyle bakılan Beren Saat ve Kenan Doğulu yaşadıkları fena günleri atlattı. Meşhur çift, geçtiğimiz günlerde evlerinin civarlarında samimi bir halde objektiflere takılmıştı.

BARIŞI KUTLAMAK İÇİN LOS ANGELES’A GİTTİLER

Meşhur popçu Kenan Doğulu, 2014’te evlendirilmiş olduğu Beren Saat’le aşk tazeledi. Posta’nın haberine gore; Çift barışı kutlamak için Los Angeles’taki evlerine gitti.


ONA OLAN AŞKIM VE KAYBETME KORKUSU

Kenan Doğulu problemi iyi mi aştıklarını soran bir arkadaşına şunları söylemiş oldu: “Ona olan aşk ım ve yitirme korkusu. Beren ile tanıştıktan sonrasında bu korkuyu asla yenemedim, yenmek de istemiyorum. Bundan dolayı bu ilişkiyi daha güzel hale getiriyor.”


BİRBİRLERİNE İHANET ETTİKLERİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Birlikteliği hakkında aylarca sessiz kalan Beren Saat’in Fransız DJ Maga ile aşk yaşamış olduğu iddia edildi. Maga ile samimi şekilde görüntülendiğini kabul eden Beren Saat’in DJ ile dost olduğu ortaya çıktı. Öte taraftan Kenan Doğulu’nun da oyuncu Aslı İşler ile aşk yaşamış olduğu öne sürülmüştü.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans