Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Beren Saat’i kızdırabilecek gelişme, Aslı İşler Kenan Doğulu Konserinde

  • Yaşam
  • 17 Ekim 2019
  • Beren Saat’i kızdırabilecek gelişme, Aslı İşler Kenan Doğulu Konserinde için yorumlar kapalı
  • 752 KEZ OKUNDU
Beren Saat’i kızdırabilecek gelişme, Aslı İşler Kenan Doğulu Konserinde

Müzisyen Kenan Doğulu, önceki akşam Harbiye’de konser verdi. Doğulu’nun yasak aşk yaşamış olduğu söylenen Aslı İşler ise 5 bin insanın akın etmiş olduğu konseri ön bayağı izleyerek devamlı video çekti.

Meşhur popçu Kenan Doğulu, önceki akşam Harbiye Açıkhava’da konser verdi. Doğulu, 5 bin insanın geldiği konserinde Sulh Pınarı Harekatı’nda savaşım eden askerlerimizi de unutmadı. Müzisyen ile yasak aşk yaşamış olduğu söylenen Aslı İşler ise konseri ön sıralardan izledi.

ŞEHİTLERİMİZİ ANDI

Meşhur müzisyen Doğulu, “Sulh Pınarı Harekatı”nda savaşım eden Mehmetçiklerimiz’i unutmadı. “Bir Türk dünyaya karşılık. Bir Mehmetçik, dünyanın tüm ordularına karşılık” diyerek şehitlerimizi andı. Bu sözleriyle alkış alan Doğulu, dev Türk bayrağı önünde 10. Yıl Marşı’nı binlerce hayranıyla söylemiş oldu.

GECE BOYU KENAN DOĞULU’YU ÇEKTİ

Beren Saat ile evliliğinde kara bulutların gezdiği Kenan Doğulu’nun adı, geçtiğimiz günlerde Aslı İşler ile anıldı. Takvim’de yer edinen habere nazaran; Doğulu ile yasak aşk yaşamış olduğu söylenen ve Aslı İşler olduğu iddia edilen bir karı, Doğulu’nun konserini ön sıralardan izledi. Siyah şapkasıyla kendisini kamufle eden genç hanım, konser süresince telefonu elinden bırakmayarak video ve fotoğraf çekti.


AŞK İDDİALARINI YALANLAMIŞTI

Aslı İşler, 2 ay ilkin Kenan Doğulu ile aşk yaşamış olduğu yönündeki haberler için “Bugün adımı ve fotoğraflarımı kullanarak gerçeklik oranı olmayan, ‘iddia edildi’ denilerek çıkan haberler asılsızdır” demişti.

Aşk Mesajları, 2019 Resimli Aşk Sözleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans