Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Bergüzar Korel’in ABD’da gündeliğe giden kız kardeşi Zeynep Korel’den bomba iddia!

  • Yaşam
  • 10 Ekim 2019
  • Bergüzar Korel’in ABD’da gündeliğe giden kız kardeşi Zeynep Korel’den bomba iddia! için yorumlar kapalı
  • 955 KEZ OKUNDU
Bergüzar Korel’in ABD’da gündeliğe giden kız kardeşi Zeynep Korel’den bomba iddia!

Oyuncu Bergüzar Korel’in ABD’da gündeliğe giden kız kardeşi Zeynep Korel, kız kardeşinin evliliğinin bebek yardımıyla devam ettiğini iddia etti.

2005 senesinde yaşamını kaybeden oyuncu Tanju Korel ve Hülya Darcan çiftinin kızları Zeynep Korel, ABD’da günlüğü 400 TL’ye temizlikçilik halletmeye başladı. Magazin gündemini sarsan bu vakadan sonrasında Zeynep Korel, Söylemezsem Olmaz programında kız kardeşi Bergüzar Korel’le ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı.

GÜNLÜĞÜ 400 LİRAYA TEMİZLİĞE GİDİYOR

Kanal D’de gösterilen 2. Sayfa’nın hususi haberine nazaran; Meşhur oyuncu Bergüzar Korel’in kız kardeşi Zeynep Korel, Chicago’ya taşınarak burada hayatına sıfırdan başladı. Boğaziçi Üniversitesi Gezim Otelcilik mezunu olan Korel, Teksas’taki Rice Üniversitesi’nde Tasarım bölümünü tamamlamış oldu ve birçok şirkette yöneticilik yapmış oldu. İki kitap yazan Zeynep, şimdilerde temizlik işçisi oldu. Oturmuş olduğu sitede günlüğü 400 liraya evlere temizliğe giden Zeynep, arta kalan vaktinde de saati 70 liraya köpek gezdiriyor.

“EVLİLİĞİ BEBEK SAYESİNDE DEVAM ETTİ”

Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel, programa yapmış olduğu açıklamada ailesi tarafınca dışlandığı için ABD’da temizlikçilik yaptığını ve kardeşinin evliliğinin bebek yardımıyla devam ettiğini iddia etti.

SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Bu gelişmelerden sonrasında sessizliğini sakınan Bergüzar Korel’in iddialara ne yanıt vereceği ise merak mevzusu oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans