Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Bildiri ifşa olan Şeyma Subaşı: TABİ Kİ DE ACUN VERECEK

  • şeyma subaşı / Yaşam
  • 25 Ekim 2019
  • Bildiri ifşa olan Şeyma Subaşı: TABİ Kİ DE ACUN VERECEK için yorumlar kapalı
  • 800 KEZ OKUNDU
Bildiri ifşa olan Şeyma Subaşı: TABİ Kİ DE ACUN VERECEK

Kendi kanalının canlı yayına konuk olan Acun Ilıcalı, programda telefonunda bir video izletirken Şeyma Subaşı’dan gelen bildiri ifşa oldu. Mesajda para mevzusundan bahseden Şeyma, YouTube kanalında yayınladığı videoda mevzu hakkında bilinmeyenleri söyledi.

Acun Ilıcalı, kendi kanalı TV8’de gösterilen Gel Konuşalım programına konuk oldu. Ilıcalı, canlı yayında Seray Sever ve Cengiz Semercioğlu’na O Ses Türkiye’den bir video izletirken Şeyma Subaşı’dan bir bildiri geldi. Ilıcalı, telefonu derhal çevirse de Subaşı’nın attığı bildiri anında ifşa oldu.

Mevzu hakkında Instagram hesabının öykü bölümünde paylaşım icra eden Subaşı, “Sonuçta bizim Acun’la evladımız var. Konuştuğumuz maddi içsel birçok mevzu var. Bunlardan bir tanesinin canlı yayına çıkması doğal kide benim kaderim, meydana getirecek bir şey yok. Lütfen mevzu başka bir bölgelere gitmesin.” demişti. Subaşı, bu sefer de YouTube kanalından yayınladığı videoda mevzuya açıklık getirdi.

“MELİSA’YLA KALDIĞIMIZ OTELİN PARASINI TABİ Kİ DE ACUN VERECEK”

Yakın vakit ilkin YouTube kanalı açan ve günlük yaşantısından kesitler paylaşan Şeyma Subaşı, canlı yayındaki bildiri vakasıyla ilgili son videosunda şunları söylemiş oldu: “Bunu bir tek ben yaşayabilirdim. Sonuçta ölüm yok, meydana getirecek bir şey de yok. Absürd bir bildiri da atmamışım aslına bakarsanız. Bir de bizim Acun’la devamlı bir diyaloğumuz var ve her şeyi konuşabiliyoruz. Maddi, içsel, Melisa’yla ilgili ve benimle ilgili. Ben New York’a gidiyorum sonrasında da Miami’ye gidiyorum. Melisa’nın da okulu Miami’ye gittiğim vakit dinlence oluyor ve Melisa yanıma gelecek. Acun da o dönem bir ihtimal Melisa’yı alıp Dominik’e gidecek ev sonrasında da bana yollayacak. Miami’de de artık evde kalmadığım için otelde kalacağım. Eee otelde Melisa’yla kaldığım şeyde de doğal olarak ki de Acun karşılıyor. Bunu sormuş oldum, aslına bakarsanız bu onaylanmış bir şeydi bir tek tarihleri konuşacaktık.”

“SORUNLARI ESKİ KOCAMLA KONUŞUP HALLEDİYORUM”

“Öteki vakayla ilgili aslına bakarsanız Healthyish’te muhasebesi bizim ortak olduğumuz bir yer. Şuan da bir tane bile benimle ilgili iyi bir yorum yok. Şeyma eşittir para, Acun ve nafakaya döndü. Ayrıca azca ilkin de Acun’la bu mevzuyla ilgili bir saat görüştük. Oldukça uygar bir halde eski kocamla konuşup hallediyorum. Dostlar canınız sağ olsun yazın istediğiniz benzer biçimde.”

Canlı yayında mesajı ifşa olan Şeyma'dan ilk açıklama: anlayış istiyorumCanlı yayında mesajı ifşa olan Şeyma’dan ilk izahat: Anlayış isterim

Canlı yayında telefondan video izleten acun ilıcalı, Şeyma subaşı'ndan mesaj gelince ne yapacağını bilemediCanlı yayında telefondan video izleten Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’ndan bildiri ulaşınca ne yapacağını bilemedi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans