Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Bodrum’un simgesi Halikarnas Disko’nun arazisi satışa çıkarıldı

  • Yaşam
  • 11 Ekim 2019
  • Bodrum’un simgesi Halikarnas Disko’nun arazisi satışa çıkarıldı için yorumlar kapalı
  • 890 KEZ OKUNDU
Bodrum’un simgesi Halikarnas Disko’nun arazisi satışa çıkarıldı

Eğlence sektörüne 38 yıl hizmet veren, dünyanın birçok meşhur adını ağırlayan ve önceki yıl yıkılan Halikarnas Disko’nun arazisi satışa çıkarıldı. Fiyatı 35 milyon dolar olarak belirlenen Aktaş ve Gölcüklü ailelerine ilişik arazi ile Reina’nın sahiplerinin ilgilenilmiş olduğu iddia edildi.

Bodrum denilince akla ilk gelen eğlence mekanı 5 bin şahıs kapasiteli Halikarnas Disko’nun Bodrum Kumbahçe’deki ortalama 3 bin metrekarelik arazisine satın alan planlanıyor.

Halikarnas, uzun bir dönem Bodrum’un en meşhur gece kulübü ve diskosuydu. Dünya starlarının da uğrak yerlerinden olan, Mick Jagger, Bette Midler, Dustin Hoffman, Prenses Caroline, Prenses Margaret, Lady Sarah Armstrong, Sting, Phil Collins, Michael Caine, Ahmet Ertegün, Blues Brothers, Pamela Anderson ve Kid Rock benzer biçimde adları ağırlayan Halikarnas, mal sahipleri ile yaşanmış olan ihtilaf sonucu işletmeci Süleyman Demir tarafınca 2 yıl ilkin boşaltılarak yıkılmıştı.

halikarnas disko’nun arazisi satışa çıkarıldı” /> 7 HİSSEDARI BULUNUYOR

Yeni Çağ’da yer edinen habere gore, Aktaş ve Gölcüklü ailelerine mensup 7 hissedarı bulunan denize sıfır arazinin Bodrum’da otel açmaya hazırlanan Tay Grup ile İstanbul’daki kanlı terör saldırısından sonrasında kapanan Reina’nın işletmecilerinin ilgilenilmiş olduğu öne sürüldü. Aktaş ve Gölcüklü ailelerine yakın emlak danışmanından alınan bilgiye gore ise araziye şu ana kadar ciddi bir teklif gelmedi. Bodrumlu emlakçılar, 2 bin 700 metrekare olan arazinin 150 milyon lira edeceğini, bunun da ortalama 25 milyon dolar edebileceğini söylemiş oldu.

İÇİNDE TARİHİ KALINTI OLDUĞU İDDİALARI YALAN

Halikarnas Disko’nun senelerce işletmeciliğini meydana getiren Süleyman Demir, Halikarnas isminin bir marka haline geldiğini ve kendisine ilişik bulunduğunu, sadece araziyle artık her hangi bir ilgisinin bulunmadığını söylemiş oldu. Ek olarak arazinin içinde zamanı kalıntı bulunduğuna dair iddiaların da mesnetsiz olduğu öğrenildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans