Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Bomba iddia! Defne Samyeli ve Cem Yılmaz evlilik şartıyla barıştı

  • Yaşam
  • 11 Aralık 2019
  • Bomba iddia! Defne Samyeli ve Cem Yılmaz evlilik şartıyla barıştı için yorumlar kapalı
  • 1.175 KEZ OKUNDU
Bomba iddia! Defne Samyeli ve Cem Yılmaz evlilik şartıyla barıştı

Geçtiğimiz ay ilişkilerine son veren Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’nin barıştığı iddia edildi. İddiaya bakılırsa Samyeli, meşhur komedyeni evlilik şartıyla affetti.

Geçtiğimiz ay 1,5 senelik ilişkilerini sonlandıran Defne Samyeli ve Cem Yılmaz ile ilgili bomba tesiri yaratacak bir iddia ortaya atıldı. Meşhur çiftin ayrılığa daha çok dayanamayıp evlilik şartıyla barıştıkları iddia edildi.

YÜZLERİ GÜLMÜYORDU

Magazin dünyasının son dönemde en gözde çiftlerinden olan, her yere el ele giden ve aşklarıyla imrendiren Defne-Cem aşkının bitmesi bomba tesiri yapmıştı. Çiftin ayrılığına ise ihanetin niçin iddiası olduğu bir süre gündemi meşgul etmişti. Ayrılık sonrası ara ara objektiflere takılan çiftin yüzlerinin gülmemesi ve devamlı gerilmiş halleri ise dikkat çekmişti.

“EVLİLİK ŞARTIYLA AFFETTİ” İDDİASI

Neler Oluyor Hayatta? adlı programın haberine bakılırsa ikili ayrılığa daha çok dayanamadı ve Defne Samyeli Cem Yılmaz’ı evlilik şartıyla affetti.

“MUTLU VE HUZURLUYUM” DEMİŞTİ

Defne Samyeli aşk yaşamış olduğu Cem Yılmaz şunları söylemişti: “Cem ile oldukça mutluyum oldukça huzurluyum. Fazlaca eğlendiğim oldukça mutlu olduğum oldukça güvende hissettiğim bir beraberliğim var. Hakikaten bunun için şükran doluyum”

Haber Videosu: Bomba iddia! Defne Samyeli ve Cem Yılmaz evlilik şartıyla barıştı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans