Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Çağla Şıkel, asker selamıyla Barış Pınarı’na destek oldu

  • Yaşam
  • 18 Ekim 2019
  • Çağla Şıkel, asker selamıyla Barış Pınarı’na destek oldu için yorumlar kapalı
  • 856 KEZ OKUNDU
Çağla Şıkel, asker selamıyla Barış Pınarı’na destek oldu

Önceki gün bir mücevher markasının indirim çadırına giden Çağla Şıkel, BarışPınarı Harekatı kapsamında operasyonuna asker selamı vererek destek oldu.

Güzel model Çağla Şıkel, geçtiğimiz gün bir mücevher markasının çadır günlerinin 10’uncu yıl açılışına katıldı. Hususi yaşamı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Şıkel, asker selamı vererek operasyondaki askerlerimize detsek oldu.

“ÇOCUKLARIMIN GELECEĞİ İÇİN BİLİNÇLİ YATIRIM YAPIYORUM”

Çeşitli markalarla ortaklık yapmış olduğu için giysiye para harcamadığını söyleyen Çağla Şıkel, açılış esnasında beğenmiş olduğu bir küpeyi takarak “Eğer bigün daha oldukca kazanırsam altına yatırım yaparım. Çocuklarımın geleceği için bilgili yatırım yapıyorum ‘damlaya damlaya göl olur’ hesabıyla. Sonuçta onlar için çalışıyorum ve doğal ki çarçur hiçbir vakit etmiyorum. Mesleğe ilk girdiğim vakit ‘ne oldum’ durumu vardı her şey yapmak istiyordum, yenileri giymek, bir şey moda olunca almak istiyordum. Artık sponsorlarımız bizlere destek oluyorlar. Hem kendi programımızda hem de hususi hayatımızda giysiye neredeyse para vermiyoruz. Ayakkabıya da ciddi paralar verdiğimiz dönemler olmuştu o dönemler kapanmış oldu” dedi.

ASKER SELAMI VEREREK DESTEK OLDU

Şıkel, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin başlatmış olduğu Sulh Pınarı Harekatı’na asker selamı vererek destek oldu. Alışveriş çadırında poz veren Şıkel “Burası bayanlar için oldukca cazip edeci fakat burada en oldukca satış meydana getiren mağazanın cirosu Mehmetçik Vakfı’na bağışlanıyormuş burada olmak katkıda bulunmak iyi hissetmemizi sağlıyor” biçiminde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans