Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Can Yaman kendisiyle röportaj yapan İspanyol kadın muhabire asıldı

Can Yaman kendisiyle röportaj yapan İspanyol kadın muhabire asıldı

Son günlerde kadın fanlarına vermiş olduğu yanıtlarla gündemde olan oyuncu Can Yaman’ın bu kez de İspanyol kadın muhabire asılmış olduğu anların görüntüsü ortaya çıktı.

Son zamanlarda bayanlara verdiği tepkilerle konuşulduğu için Mart ayında başlamış olacak olan dizisi Eylül ayında ertelenen Can Yaman’ın yeni bir videosu ortaya çıktı. Görüntülerde Yaman’ın kendisiyle röportaj yapan İspanyol bayan muhabirine olan hovarda tavırları gündeme geldi.

KADINLA BAŞBAŞA BULUŞMAK İÇİN FIRSAT KOLLADI

Toplumsal medyaya dört gün ilkin yüklenen videoda Can Yaman’ı İspanyol tv kanalı Medyaset’in muhabiri Violeta Mangrinan ile röportaj yaparken görülüyor. Yaman, yanına gelen muhabiri görünce ise “Ne kadar güzel bir hanımefendi” diyor. Violeta adlı genç hanım ‘Erkenci Kuş’ dizisiyle ilgili sorular sorup, seyircilerine oyuncuyu daha yakından tanıtmaya çalışırken Yaman’ın hanımla buluşmak için kurduğu cümleler dikkat çekti.


ÖPEREK UĞURLADI

Can Yaman kendisinden İspanya’yı gezdirmesini istediği muhabiri röportajın sonunda öptü. Yaman’ın hanım muhabire olan bakışları ise herkesi şaşkına çevirdi.

“ARKA ODAYA GEÇELİM, KANITLAYAYIM”

Geçtiğimiz hafta çağrı üstüne gittiği İspanya’da fanatiklerinden gelen soruları yanıtlayan Can Yaman’ın “Senin bu dünyadan bulunduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatır mısın?” diyen hanıma verdiği yanıt toplumsal medyanın gündemine oturmuştu. Çevirmen vesilesiyle suali duyan Yaman, “Arka odaya geçelim, kanıtlayayım” cevabıyla çevirmeni bile şaşkına çevirmişti.


“BANA BİR DUDAK VER”

İspanyol hanım hayranına verdiği cevapla konuşulan Can Yaman’ın bir videosu daha ortaya çıktı. Görüntülerdeki insanın Can Yaman olduğu iddia edilen videodaki şahıs bir hanıma “Bana bana, dudak dudak, bana bir dudak ver gel” diyor. Karanlık olan görüntülerdeki insanın Can Yaman olduğu iddia edildi. Yaman’ın bu videoya ne tepki vereceği ise merak mevzusu oldu.

OYNAYACAĞI DİZİNİN ÇEKİMLERİ İPTAL EDİLDİ

Tüm tepkileri üstüne çeken Can Yaman’a bir tepki de yapımcısı Faruk Turgut dan geldi. Kanal D ekranlarında gösterilen 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Turgut, Yaman’ın talihsiz açıklamalarından dolayı çizmeyi aştığını ve şubat ayında başlanması planlanan dizi çekimlerinin eylül ayına kadar iptal edildiğini söylemiş oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans