Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Can Yaman, Kıvanç Tatlıtuğ sorusuna verdiği cevapla dikkat çekti: Kıvanç satılmamış

Can Yaman, Kıvanç Tatlıtuğ sorusuna verdiği cevapla dikkat çekti: Kıvanç satılmamış

Yurt dışı seyahatlerinde görmüş olduğu ilginin kurgu olduğu iddia edilen oyuncu Can Yaman’dan bir izahat daha geldi. Yaman, Kıvanç Tatlıtuğ sorusuna verdiği cevapla dikkatleri üstüne çekti.

Erkenci Kuş dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Can Yaman, İspanya dönüşü İstanbul Havalimanı’nda görüntülendi. Son günlerin oldukça konuşulan ismine seyahatlerinde devamlı fanatik kurguları yapıldığı iddiaları soruldu. Kıvanç Tatlıtuğ’un da hatırlatıldığı Yaman, konun hakkında konuştu.

“GURUR DUYSAK”

İspanya’daki yoğun ilgiden bahseden Can Yaman, kurgu iddialarına “Tüm dizilerim İspanya’ya satıldı. Orada durumlar değişik gelişti. Orada birçok hanım toplumsal medyadan örgütleniyorlar ve geliyorlar. Oldukca üzücü, keşke daha barışçıl olsak, birbirimize sövgü etmesek, onur duysak. Başka iyi mi olabilir ki aslına bakarsanız” dedi.

 “KIVANÇ TATLITUĞ’U SATAMAMIŞLAR”

Can Yaman, aynı tarihlerde Kıvanç Tatlıtuğ’un da orada olmasıyla ilgili “Ne yapayım dostlar, Kıvanç abinin dizileri İspanya’ya satıldı mı bilmiyorum. Eğer satıldıysa o şekilde olur satılmadıysa meydana getirecek bir şey yok. Başka bir oyuncunun dizisi izlenmiyorsa orada meşhur olması mümkün değil aslına bakarsanız. Benim dizilerim orada oldukça izleniyor” dedi.

HAK VEREN DE OLDU TEPKİ VEREN DE

Meşhur oyuncu bu açıklamasıyla da toplumsal medyanın gündemine oturdu. Yaman’a bu açıklamasından dolayı hak veren de oldu, tepki gösteren de.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans