Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Cem Yılmaz, Haluk Levent’e vurgun göndermesi yapınca ortalık karıştı

  • Yaşam
  • 13 Kasım 2019
  • Cem Yılmaz, Haluk Levent’e vurgun göndermesi yapınca ortalık karıştı için yorumlar kapalı
  • 1.539 KEZ OKUNDU
Cem Yılmaz, Haluk Levent’e vurgun göndermesi yapınca ortalık karıştı

Cem Yılmaz’ı gösterisine giden Ekşi Sözlük yazarları komedyenin Haluk Levent için “Büyük vurgun yakında sinemalarda” söylediğini ileri sürdü. Mevzu hakkında Twitter’dan paylaşım icra eden Levent, “1 TL’lik vurgunum var ise ülkeyi terk edeceğim” diyerek Yılmaz’dan izahat beklediğini söylemiş oldu.

Meşhur Komedi sanatçısı Cem Yılmaz’ın uzun bir süredir kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile yapmış olduğu yardımlarla adından sık sık söz ettiren müzisyen Haluk Levent hakkında söyledikleri toplumsal medyada vaka oldu. Ekşi Sözlük yazarları Cem Yılmaz’ın son gösterisinde Haluk Levent’e bir “Vurgun” göndermesi yaptığını ileri sürünce müzisyen da Twitter’dan hesap sordu.

doğa ile ilgili sloganlar

Doğa ile ilgili sloganlar – doğa sloganları – mesajları – sözleri


Haluk Levent, öldürülen Emine Bulutun kızını ziyaret etti


Haluk Levent, kızı için yol icra eden babanın imdadına yetişti


 

“1 TL’LİK VURGUN YAPTIYSAM ÜLKEYİ TERK EDECEĞİM”

Cem Yılmaz’ın önceki akşam düzenlenen gösterisine giden bazı kişiler, Yılmaz’ın Haluk Levent için “Büyük vurgun yakında sinemalarda” söylediğini iddia etti. Toplumsal medyadaki bu paylaşımların arkasından ise Haluk Levent, Twitter hesabından Cem Yılmaz’dan izahat beklediğini duyurdu. Peş peşe gelen iddialardan sonrasında sitem eden Levent ise “Sevgili Cem Yılmaz. Tamamımız seni oldukca seviyoruz. 3 ayrı şahıs yanlış duymuş olabilir mi? Yanlış oyunu izlemişlerse özür dilerim. Değilse lütfen “yakında” olmadan şimdi tüm ülkeye açıklar mısın “vurgun” u? 1TL’lik var ise şerefim üstüne ülkeyi terk edeceğim. Lütfen yazar mısın.” diyerek Yılmaz’dan bir izahat bekledi.

PAYLAŞIMLARINI SİLDİ

Cem Yılmaz’dan beklediği cevabı alamayan Haluk Levent ise yazdığı paylaşımlara silerek “Canlarım Cem Yılmaz’a suali sormuş oldum cevap gelmedi. Twitleri bu şekilde bırakamam bundan dolayı ona fena yazmanız beni de üzüyor. Sonuçta yılların komedyeni ve iyi sinemacısı. Bu değerler kolay yetişmiyor. Var ise bilmiş olduğu açıklar ümit ederim. Ya da “yanlış anlamışlar” filan der. Siliyorum twitleri.” dedi.

“AÇIKLAMA YAPMAZSA HAKKIMI ARARIM”

Mevzunun doğruluğunu bilmeyen Haluk Levent, Cem Yılmaz’ı suçlamamak için paylaşımlarını sildiğini belirterek sözlerine şu şekilde devam etti: “Ben geri vites filan yapmadım. Ya ‘Yanlış anladın Haluk böyle bir durum demedim.” derse ne olacak? Sabaha kadar onu yargılamış olacağız. Suali sormuş oldum. Duymamışsa dostları ona söyleyecektir. Yarına kadar izahat yapmazsa o vakit hakkımı ararım. Beklemiş olalım görelim”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans