Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Cinsiyet değiştiren oyuncu Rüzgar Erkoçlar, karısıyla çocuk sahibi olmak istediklerini duyurdu

  • Yaşam
  • 19 Ekim 2019
  • Cinsiyet değiştiren oyuncu Rüzgar Erkoçlar, karısıyla çocuk sahibi olmak istediklerini duyurdu için yorumlar kapalı
  • 874 KEZ OKUNDU
Cinsiyet değiştiren oyuncu Rüzgar Erkoçlar, karısıyla çocuk sahibi olmak istediklerini duyurdu

6 yıl ilkin cinsiyet değiştiren ve 2017 senesinde evlenen oyuncu Rüzgar Erkoçlar, sohbet etmiş olduğu muhabirlere evlat edinmek yerine ilk çocuklarını kendilerinin yapacaklarını söylemiş oldu.

Seneler ilkin gösterilen Emret Komutanım adlı dizide “Fotoğrafçı Foto” karakteriyle tanınan oyuncu Rüzgar Erkoçlar, 6 yıl ilkin cinsiyet değiştirdi. Ameliyatla adam olan oyuncu, iki yıl ilkin evlendirilmiş olduğu Tuğba Erkoçlar ile çocuk sahibi olacaklar.

“İLK ÇOCUĞUMUZ KENDİMİZİN OLACAK”

Geçtiğimiz gün bir mekanın açılış törenine katılan Rüzgar Erkoçlar, muhabirlerle söyleşi etti. Erkoç, muhabirin “Evlat edinecek misiniz?” sorusu üstüne şunları söylemiş oldu: “Evlat edinmek bir ihtimal sonrasında olabilir sadece ilk evladımız kendimizin olacak. Artık bu mümkün.”

“KADIN HAYRANLARIM ERKEKLERDEN DAHA YAKIN DAVRANIYORLAR”

Her fırsatta hanım fanatiklerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Erkoçlar, eşinin kıskanç olmadığı belirterek “”Tuğba asla kıskanç değildir. Bu sebeple ben iyi mi davranmam icap ettiğini bilirim. Hanım hayranlarım fotoğraf çektirmek için yanıma geldiklerinde erkeklere bakılırsa daha yakın duruyorlar. Hatta ben utanıyorum artık, ‘Birazcık daha şu tarafa gidebilir misiniz?’ diyorum” biçiminde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans