Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Çukur dizisinin yeni bölümünden ilk sahne gösterildi

  • Yaşam
  • 05 Kasım 2019
  • Çukur dizisinin yeni bölümünden ilk sahne gösterildi için yorumlar kapalı
  • 1.156 KEZ OKUNDU
Çukur dizisinin yeni bölümünden ilk sahne gösterildi

Büyük bir ilgiyle izlenen Çukur dizisinin yeni bölümünden ilk sahne gösterildi. Aliço’yu almak için Yavuz Çoban’ın evine giden Yamaç’ın dövüştüğü korumalara “Normalde ‘Yamaç Koçovalı ben’ diyince hakikaten oluyordu.Doğal olarak siz genç ve asker kökenli olduğunuz için olmadı.” sözleri ise dikkat çekti.

Ay yapım imzalı Çukur dizisinin 3’üncü sürem 8’inci yeni bölümünden ilk sahne gösterildi. Yamaç ile iki koruma içinde yaşanmış olan dövüş sahnesi ise izleyenleri ekrana kilitlerken eve giremeyen Yamaç’ın sözleri ise herkesi gülümsetti.

KORUMA VE YAMAÇ’IN DİYALOĞU DİKKAT ÇEKTİ

Çukur yeni bölümde Yamaç, Aliço’yu almak için tekrardan Yavuz Çoban’ın evine geliyor. “Yamaç Koçovalı ben!” diyerek dövüşmeye süregelen Yamaç’a asker kökenli iki koruma engel oluyor. Şaşkına dönen Yamaç, korumaların elinden kurtulmayı başarıyor. Yamaç’ın “Sizi kutlama ediyorum. Normalde ‘Yamaç Koçovalı ben’ diyince hakikaten oluyordu.Doğal olarak siz genç ve asker kökenli olduğunuz için” demesi ise keyifli anlara sebep oldu.

Korumaların müdahalesiyle içeri giremeyen Yamaç ise pes etmeyerek “Girerim” deyip arabayı adamların üstüne sürüyor. Yamaç’ın kapıyı kırarak evi girmiş olduğu yeni bölümün devamında nasıl sonuçlanacağı ise şimdilik merak mevzusu.

ÇUKUR’UN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Çukur’un 4 Kasım Pazartesi akşamı ekrana gelen 3. sezonun 7. bölümünde rehin tutulan ve kardeşleriyle tehdit edilen Azer, malları bulmak için harekete geçti. Yamaç kendini beklenmedik bir olayın içinde bulunca, Azer’in anası Fadik’i evlerinde konuk etti. Bu sırada annesini her yerde arayan Azer, kardeşlerini kurtarmak için Akın’dan malların yerini öğrenmeye çalıştı. Akın, kardeşi Karaca’yı ele vermemek için susarken Kutay’ı hesaba katmadı.

Kutay’ın ele verdiği Karaca’yı kaçıran Azer malların yerini öğrenmeye çalışırken Akın, kardeşinin kaçırılmasıyla iyice köşeye sıkıştı. Aliço’nun şifreli konuşmasını çözmeye çalışan Yamaç’ın yardımına Ferhat koştu. Yamaç ve Çukurlular Aliço’dan gelen gizemli gizyazı “Kırmızı balık”ın peşine düştü ve Yavuz’un kurduğu tuzaklarla karşılaştı. Komutan Yavuz Çoban, sıkı bir askeri eğitimden geçirdiği Aliço’yu, Yamaç ve Selim’i kullanarak köşeye sıkıştırdı. Aliço’ya ulaşamayan Yamaç, Cumali ile beraber öteki hedefi Dağhan’a yöneldi.

Bu sırada Karaca’nın kaçırıldığını öğrenen Selim, kızını kurtarmak için harekete geçti. Murtaza’nın Yamaç ve Cumali’yle karşı karşıya geldiği anlamış olur ise tansiyonu yükseltti. Cumali ve Yamaç’ı karşısında kabul eden Murtaza’nın, Cumali’nin elini öpmüş olduğu anlamış olur izleyenleri ekran başına kilitledi. Murtaza’nın “Bükemediğin eli öpeceksin!” sözlerinin dikkat çekmiş olduğu final sahnesinde Koçovalılar herkesten kuvvetli olmak için çıktıkları bu yolda ilk adımlarını beraber attı.

VİDEO: Çukur’un merakla beklenen yeni bölümünden, hususi görüntüler gösterildi!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans