Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Cuma mesajları 2020 yeni resimli – Cuma mesajları kısa, uzun, resimli Cuma mesajları anlamlı seçenekler

Cuma mesajları 2020 yeni resimli – Cuma mesajları kısa, uzun, resimli Cuma mesajları anlamlı seçenekler

Sayfa İçeriği

Cuma mesajları 2020 yeni resimli – Cuma mesajları kısa, uzun, resimli Cuma mesajları anlamlı seçenekler

İslam dünyası bir Cuma günü daha coşkusunu yaşıyor. Haftanın en önemli günü içinde en yeni Cuma mesajlarıyla sevdiklerinizin mübarek Cuma namazını kutlamayı isteyen milletimiz için kısa ileti olarak veya sosyal medyadan gönderebilecekleri kısa, uzun, resimli, anlamlı ve en güzel Cuma mesajlarını derledik. İşte 24 Ocak Cuma mesajları

En Güzel Cuma Mesajları| RESİMLİ CUMA MESAJLARI 29 Kasım 2019

24 Ocak 2020 Cuma günü hazırlıkları başladı. Haftanın en anlamlı ve en kutsal günü olan Cuma günü dinsel görevler yerine getirilir. Hem de cumaları yakarma yapılıp tövbe edilir. Cuma gününün bu halde yaşanması Müslüman alemi tarafınca iyi bilinir. Bir müslümanın, bir müslümanı uyarması ise büyük sevaptır. Cuma gününün anlam ve önemini vatandaşlar kendi aralarında paylaşarak büyük sevap kazanırlar. Zira Cuma gününde bütün akrabalar, bütün arkadaşlar, ve aileler Cuma mesajları arayışına koyulur. En içten Cuma mesajları, En anlamlı cuma mesajları, En güzel Cuma mesajları, yeni resimli cuma mesajları benzer biçimde aramalarda bulunanlar için haberimizin muhteviyatında birçok cuma mesajı seçeneğine yer verdik. İster cuma mesajları kısa, talep eder cuma mesajlar anlamları, dilerseniz de cuma mesajları 2020 yeni resimli içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.

Cuma mesajları 2020 yeni resimli

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

Allah’ım! Ruhumu daraltma, kalbimi karartma, darda koyup aratma, Hak yolundan saptırma, beni senden başkasına yalvartma. Amin. Hayırlı cumalar..

Önce yollar uzanır hakka yürümek için; tomurcuklar, güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için… Sen de dua et Allah için… Cumanız mübarek olsun.

Ne ev sahibiyim bu aIemde, Nede kiracı… Sadece bir ömür misafirim! GeIdiğim saat belli, Gideceğim saat belirsiz… Yüreğim kıymet biIene emanet… Gerisi rabbime teslimiyet…! Gerçek sevgi ve sevenlerimizle birIikte olmak dileğiyle. HayırIı Cumalar… Yüce rabbim..! Omzumuz da onca günah yüküyle, sana açtık eIIerimizi..! Derinden bir of değiI, yürekten bir af diIiyoruz..! HayırIı Nurlu Cumalar…

Allahım! Yuvamızdan bereketi, diIIerimizi dua ile, yüreğimizi senin ve Resulünün aleyhisselam sevgisi ile doldur. Duamızı kabul eyle, ömürlerimizi nurlu kıI. Amin. HayırIı cumalar.

Cuma Mesajları

Cuma mesajları kısa

Ya Rabbi! KıIdığım namazIarı kabul et Allahım! Ahir ve akıbetimi hayırlara ulaştır. Son nefesimde Kelime-i tevhid söyleyebilmemi nasip et. ÖlmüşIerime af ve mağfiret et Allah’ım. Dualarımızı geri çevirmeyeceğin bu özel cuma gününde Rabbim duamızı kabul eylesin. Bizi Rahmetinden eksik etmesin hayırIı cumalar inşallah.

Güller bile kuruyabilir, yüreklerdeki sevgi asla kurumaz. Yağan yağmurlar durur belki, yürekteki fırtına asla durmaz. Her şey unutulur belki ama sevilen insan unutulmaz. HayırIı, nurlu cumaIar dilerim.

Öyle bir dua et ki günahın tövbenin büyüklüğünden ağIasın. Şeytandan yaradana sığınki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı CumaIar.

Ey rabbim; istemeden verdikIerine bakınca istedikIerimizi vereceğine inanarak; duasını bekIediğimizi hayırlara ulaştırmanı diIiyorum. Hayırlı cumalar…

Allahım, sevgin ile dolu kalplerle sana kavuşmamızı ve sevdiklerimizle ebediyen yaşamayı nasip et, amin. HayırIı Cumalar.

Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla yanıt verir duaya. Cuma günümüz mukaddes olsun.

Küçük bir çocuk olsam da, tövbe kapısından içeri girmeye yaşım uymasa da daha… Hiç bulaşmamış olsam da hayatın kir ve pasına. Kollarımı açıp koşabilsem Kabe’nde. HayırIı cumalar dilerim.

cuma mesajları

Ey Rabbimiz, bizi Cennetin kokusu ile onurlandır ve onun nimetleri ile ödüllendir. Bizi ateşten koru. Amin, hayırIı cumalar dilerim.

Cuma Mesajları

Cuma Mesajları Whatsapp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans