Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Cuma mesajları, Hayırlı Cumalar, sevdiklerinize gönderin! Resimli, anlamlı, yazılı, kısa, Cuma mesajları 8 Kasım

Cuma mesajları, Hayırlı Cumalar, sevdiklerinize gönderin! Resimli, anlamlı, yazılı, kısa, Cuma mesajları 8 Kasım

Cuma mesajları, Hayırlı Cumalar, sevdiklerinize gönderin! Resimli, anlamlı, yazılı, kısa, Cuma mesajları 8 Kasım

Cuma mesajları yazarak senelerdir yüzünü göremediğiniz akrabalarınızı yada dostlarınızı sevindirebilirsiniz. Tüm müslüman aleminde mukaddes gün olarak kabul edilen Cuma günlerinde, öğle ezanı başlamasıyla beraber Cuma namazı kılınmaya başlanır. Cuma namazı farz-ı ayındır. Çifte mukaddes gün olan bugün mevlid kandili de. Özetlemek gerekirse Hz. Muhammed’in doğum günü. İşte en hususi resimli 8 Kasım 2019 Cuma mesajları

Uzaklardan bir yele ser süslü bir güz akşamında. Gönüller bir olsun mekanlar kimin umrunda. Kardeşlik sevgi hissetmektir arada, yollar ve süre olsada. Hayırlı cumalar dilerim.

Ey nefsim! Şeytana yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.

Ey Rabbim! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm müslümanların cumasını kutlarım. Hayırlı, verimli, rahat ve esenlik dolu günler dilerim.

Güneşin parlaklığıyla doğan, saflığıyla süzülen, her insana nasip olmayan rahatlık denen o en güzel duygu sizinle olsun. Hayırlı cumalar dilerim

En büyük aşkımız Cuma günüdür. Cuması aşk ile dolanın, aşkı da kalımlı olsun.

Ezanla gözünü açan Abdestle kendini kabul eden Namazla huzura varan Secde ile ona yaklaşan, Yakarma ile kulluğunu anlayabilen mü’min olmamızı nasip eyle Ya Rabbim. Amin! Hayırlı Cumalar.

Cuma Mesajları Kısa

Makbul, yakarış ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı verimli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.

Cuma Mesajları

Cuma Mesajları Kısa

Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun fakat gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı verimli cumalar dilerim.

Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabul eyle! Ahir ve akıbetimi hayır eyle. Son nefesimde Kelime-i tevhid söylememi nasib eyle. Ölmüşlerimi af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mukaddes günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri Rahmetinden yoksun bırakmasın hayırlı cumalar inşallah.

Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur fakat sevilen insanoğlu unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.

Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bigün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla yanıt verir duaya. Cuma günümüz mukaddes olsun.

Ufak bir çocuk olsa, tövbe kapısından girmeye yaşım tutmasa daha… Asla bulaşmamış olsam dünyanın kirine, pasına. Açsam kollarımı, koşsam Kabe’nde. Hayırlı cumalar dilerim.

Aşk Sözleri

Iyi sabahlar Mesajları Sevgiliye Uzun

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans