Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Cuma Mesajları Kısa Dini Mesajlar – Uzun Cuma Sözleri

Cuma Mesajları Kısa Dini Mesajlar – Uzun Cuma Sözleri

Sayfa İçeriği

Cuma Mesajları Kısa – en anlamlı kısa Cuma Mesajları

Cuma Mesajları Kısa, Cuma günü mesajları ile sevdiklerinizle ister kısa bildiri olarak, ister toplumsal medyada paylaşarak kutlamanın kısa yolu. İşte Cuma Mesajları..

Cuma Mesajları, İslâm aleminin bayramı olan Cuma gününü kutlama etmek için en oldukca  kullanılan  yollardan biridir. Bundan dolayı Sözcü Gazetesi olarak anne – babanıza, akrabalarınıza, sevdiklerinize, eşinize, dostlarınıza cep telefonundan kısa bildiri olarak gönderebileceğiniz, toplumsal medyada (Facebuk, Twitter, İnstagram) paylaşacabileceğiniz en yeni Cuma Mesajlarını haberimizde sizler için derledik. İşte birbirinde değişik, anlamlı ve güzel Cuma Mesajları

CUMA MESAJLARI – SMS CUMA MESAJLARI

Yakarış çiçeğini bilir misin, yeryüzünde sulanır, gökyüzünde açarmış. Melekler kulunuzdan deyip Rabbimize sunarmış. Dualarda buluşmak dileğiyle Hayırlı Cumalar.

Allahım! Şu sonsuz acıma ve affetme deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

Yaptığın her yakarış derdine ilaç, sıhhatine şifa, gözüne nur, kalbine rahatlık, ailene ve sevdiklerine rahatlık getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

Uzaklardan bir yele ser süslü bir güz akşamında. Gönüller bir olsun mekanlar kimin umrunda. Kardeşlik sevgi hissetmektir arada, yollar ve süre olsada. Hayırlı cumalar dilerim.

Ey nefsim! Şeytana yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.

Ey Rabbim! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm müslümanların cumasını kutlarım. Hayırlı, verimli, rahat ve esenlik dolu günler dilerim.

Cuma Mesajları

Cuma Mesajları Kısa

Makbul, yakarış ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı verimli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.

Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun fakat gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı verimli cumalar dilerim.

Ey Rabbim! Akşama ulaştığımız biçiminde sabaha, sabah ulaştığımız biçiminde de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı cumalar dilerim.

Sağanak sağanak affetme yağsın yuvanıza, her gün Resulullah girsin rüyanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı Cumalar.

Allahım, bizlere Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bizlere ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

Hayırlı Cumalar Mesajları

Cuma Mesajları

Cuma Kutlamaları

Ey Rabbim, habibin Muhammed Mustafa’ya, ailesine ve dostlarına affetme eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız mukaddes olsun.

Allahım! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini tamamlanmamış etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevilmiş olduğu kullarından eylesin sizleri ve naturel olarak ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel gerçekleştiren, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.

“Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.” Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

Ey Rabbim, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime esenlik ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet kayra eyle. Cumanız mukaddes olsun, amin!

Tanrı’ım, ‘kin, kibir ve kim ne der’ hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin. Hayırlı Cumalarınız olsun.

Cuma Mesajları Whatsapp

Ey Rabbim! Senden bu günün ve yarının bildiğim ve bilmediğim ne kadar hayır var ise hepsinden isterim. Senden cenneti ve cennete yaklaştıracak söz ve amelleri isterim. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.

Ömrümüzün öyküsünü yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza yazgı diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabul eyle! Ahir ve akıbetimi hayır eyle. Son nefesimde Kelime-i tevhid söylememi nasib eyle. Ölmüşlerimi af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mukaddes günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri Rahmetinden yoksun bırakmasın hayırlı cumalar inşallah.

Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur fakat sevilen insanoğlu unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.

Cuma Mesajları

Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp yakarış etiğin her şey bugün kabul olsun, amin! Hayırlı Cumalar dilerim.

Bu mukaddes cuma günü hürmetine evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma… Evlatlarımızı hayırlı, bedenimizi sıhhatli, işlerimizi başarı göstermiş kıl… Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme Ya Rab! Hayırlı cumalar dilerim.

Bazı müminler cennete özlem yaşar. Bazı müminler de vardır ki aden onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar.

Allahım… Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Rabb derken, rahmetini esirgeme üzerimizden. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.

Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bigün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla yanıt verir duaya. Cuma günümüz kutsal olsun.

Minik bir çocuk olsa, tövbe kapısından girmeye yaşım tutmasa daha… Asla bulaşmamış olsam dünyanın kirine, pasına. Açsam kollarımı, koşsam Kabe’nde. Hayırlı cumalar dilerim.

Ayakları şişerdi, o öpülesi ayakları. Fakat bizim biçiminde sabahlara kadar gezmekten değil, sabaha kadar yakarma etmekten. Azca yerdi, fakat bizim biçiminde rejim yapmak için değil, fakirliği seçtiğinden. Gece gündüz ağlardı, o ağlayınca meleklerin gözleri dolardı fakat bizim biçiminde pembe diziler yüzünden değil, mevlaya olan aşkından. Ne kadar farklıyız değil mi Tanrı resülünden. Mevla tüm amellerimiz ve niyetlerimizle ona benzemeyi nasip etsin. Amin. Hayırlı cumalar.

Aşk Sözleri

Iyi sabahlar Mesajları Sevgiliye Uzun

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans