Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Defne Samyeli ve Cem Yılmaz aşkı kıskançlık yüzünden bitti

  • Yaşam
  • 20 Ekim 2019
  • Defne Samyeli ve Cem Yılmaz aşkı kıskançlık yüzünden bitti için yorumlar kapalı
  • 907 KEZ OKUNDU
Defne Samyeli ve Cem Yılmaz aşkı kıskançlık yüzünden bitti

Geçtiğimiz Nisan ayında süregelen aşkları geçtiğimiz günlerde sürpriz bir halde sonlanan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz’ın ayrılığının perde arkası belli oldu. Büyük aşkın kıskançlık yüzünden bittiği öne sürüldü.

Aşkları 7 ay devam eden Defne Samyeli ve Cem Yılmaz’ın ayrılığının perde arkasında kıskançlığını olduğu ileri sürüldü.

10 GÜN ÖNCE AYRILDILAR

Birliktelikleriyle oldukca şaşırtan çift Defne Samyeli ve Cem Yılmaz’ın aşkı, gene sürpriz bir halde sonlandı. Defne Samyeli’nin Cem Yılmaz’ın film galasına katılmaması ile ortaya çıkan ayrılık söylentileri doğru çıktı. Posta’dan Fiil İpek Şafak’ın haberine gore Defne Samyeli ve Cem Yılmaz 10 gün ilkin ayrılmış.

EN GÖZDE ÇİFT OLARAK GÖSTERİLİYORLARDI

Magazin dünyasının son dönemde en gözde çiftlerinden olan, her yere el ele giden ve aşklarıyla imrendiren Defne-Cem aşkının bittiği haberleri magazin gündemine bomba benzer biçimde düştü. Tarafların hala sessizliğini koruduğu ayrılıkla ilgili ise bir ekip iddialar ortaya atıldı.

SEBEBİ KISKANÇLIK MI?

Sebebinin ne olduğu olduğu dört gözle beklenen sürpriz ayrılığın perde arkası belli oldu. Konuşulanlara gore, yakın çevreleri Defne Samyeli ve Cem Yılmaz’ın aşkını bitiren sebebin kıskançlık bulunduğunu söylemiş oldu. Bu sürpriz kararın arkasından Samyeli’nin ilk işi, meşhur komedyenle beraber kalmış olduğu Levent’teki villadan ayrılmak olmuş. Fazlaca mutsuz olan çift, bir süredir mevzuyla ilgili sessiz kalmayı tercih ediyormuş.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans