Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Depreme röportaj yaparken yakalanan TRT muhabirinin sakinliği kameralara yansıdı

  • Genel / Gündem
  • 27 Eylül 2019
  • Depreme röportaj yaparken yakalanan TRT muhabirinin sakinliği kameralara yansıdı için yorumlar kapalı
  • 590 KEZ OKUNDU
Depreme röportaj yaparken yakalanan TRT muhabirinin sakinliği kameralara yansıdı

Dün saat 13.59’da İstanbul’da 5.8 büyüklüğünde bir zelzele meydana geldi. Zelzele anında bir röportajda olan TRT muhabiri Sezen Ceceli Köse’nin sakinliği ise herkesi şaşırttı.

İstanbul’da dün saat 13.59’da 5.8 büyüklüğünde bir zelzele meydana geldi. Şehir genelinde şiddetli şekilde hissedilen sarsıntı sonrası 4.1 ve 4.0 büyüklüğünde sarsıntılar kaydedildi. Zelzele sonrası Tüm İstanbullular sokaklara dökülürken röportaj meydana getiren TRT muhabiri tüm sakinliğini korudu.

DEPREM ANINDA TÜM SAKİNLİĞİNİ KORUDU

TRT Haber muhabiri Sezen Ceceli Köse, zelzele yaşanırken Kapalıçarşı’nın en tanınmış gümüş kakma ustalarından Agop İnyapan ile röportaj yapıyordu. Depremi anbean hisseden İnyapan vaka yerinden koşarak uzaklaşırken muhabir Sezen Ceceli Köse, sakinliğini koruyarak oturmuş olduğu yerden kalkmadı.

NE OLMUŞTU?

İstanbul’da saat 14.00 sıralarında meydana gelen zelzele büyük ürkü yarattı. AFAD depremin sertliğini 5,8 olarak duyurdu. İstanbul, Bursa, Kocaeli’de okullar bugün için dinlence edildi. Silivri’nin 21.68 kilometre açıklarında meydana gelen zelzele, İstanbul’un birçok ilçesinde hissedilirken, Kocaeli’de de hissedildi. Depremin arkasından, en büyüğü 4.1 büyüklüğünde 28 artçı meydana geldi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans