Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Didem Soydan, Amerikan bayrağı önünde göğüslerini ve pantolonun fermuarını açarak poz verdi

Didem Soydan, Amerikan bayrağı önünde göğüslerini ve pantolonun fermuarını açarak poz verdi

Meşhur manken Didem Soydan, Amerikan bayrağı önünde göğüslerinin yarısını ve iç çamaşırsız giydirilmiş olduğu pantolonun fermuarını açarak asker selamı verdi.

Toplumsal medya hesabından yapmış olduğu her paylaşımla gündeme gelen meşhur manken Didem Soydan, Amerikan bayrağı önünde asker selamı verdi. Soydan’ın poz verirken göğüslerinin yarısını ve pantolonun düğmesini açması ise herkesi şaşkına çevirdi.

TÜRK BAYRAĞI ÖNÜNDE ASKER SELAMI VERDİ

Geçtiğimiz aylarda Instagram hesabından üstsüz pozunu paylaşarak gündeme gelen Didem Soydan bu sefer de yarı çıplak poz verdi. Türk bayrağı önünde asker selamı veren Soydan, iç çamaşırsız giydirilmiş olduğu pantolonun fermuarını ve göğüslerinin yarısını açtı. Soydan, kimsenin anlama veremediği pozunu “Analog” notuyla 639 bin takipçisinin olduğu Instagram hesabından paylaştı.


“ASİ TARAFIMI EN İYİ YANSITAN ÇEKİM”

Didem Soydan, 5 gün ilkin arşiv hesabından Amerikan bayrağı önünde çektirmiş olduğu değişik bir pozu şu notla paylaşmıştı: “Bigün, gençliğimi ve karakterimin baş kaldıran, asi tarafını en iyi yansıtan çekimin hangisi olduğu sorulsa, cevabımı bu fotoğraflarla verirdim. Saç, makyaj ve stylingin yanında, aydınlık ve temiz bir ışıkla çekilen fotoğraflar, her baktığımda bana,editoryal çekimden oldukça, hayatımın bir sürecinin kısa özeti şeklinde görünüyor.

Bakışlarımda ki sertlik, düzensiz, örülmüş saçlar, kişisel stilimden {hiç de} uzak olmayan styling ve hakikaten kişisel dokunuşum olan, kendi yaptığım tırnaklarımla, bu fotoğraflara baktığımda, zamanı ulaştığında bir kaç ağaç için baş kaldırmaktan ve canının yanmasından korkmayan Didem’i görüyorum ve gülümsüyorum. En başta da söylediğim şeklinde, bu çekim, bugün de en sevdiğim ve baktığımda beni değişik duygulara sevk eden çekimlerim içinde yerini alır. “

BALKONDA ÜSTSÜZ POZ VERMİŞTİ

Yapmış olduğu yürekli paylaşımlarla gündemden düşmeyen Didem Soydan, geçtiğimiz Ağustos ayında evinin balkonunda üstsüz poz vermişti. Soydan yarı çıplak fotoğrafını “06.48” notuyla paylaşmıştı.


DİDEM SOYDAN KİMDİR?

35 yaşındaki Didem Soydan, 1984 senesinde İstanbul’da hayata merhaba dedi. Anne tarafı Bulgaristan ve Yunanistan göçmeni, babası ise Arnavutluk göçmenidir. Üniversite yıllarında harçlığını çıkartmak için çalmış olduğu bir mağazada 2004 senesinde Umut Ünal tarafınca keşfedilerek, ilk defilesine çıktı. Tekliften bir ay sonrasında La Russie defilesinde yer aldı. Bu defilede birçok meşhur modacı ve fotoğrafçı tarafınca beğenildi. Modellik kariyerinde süratli adımlarla ilerleyen Didem Soydan, Türkiye’nin birçok meşhur modacısıyla beraber çalıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ