Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Emmy ödülünü alan Haluk Bilginer: Kendimden fazlaca Türkiye için mutluyum

  • Yaşam
  • 26 Kasım 2019
  • Emmy ödülünü alan Haluk Bilginer: Kendimden fazlaca Türkiye için mutluyum için yorumlar kapalı
  • 1.079 KEZ OKUNDU
Emmy ödülünü alan Haluk Bilginer: Kendimden fazlaca Türkiye için mutluyum

Usta sanatçı haluk Bilginer, Şahsiyet dizisindeki görkemli performansıyla 47. Internasyonal Emmy Ödülleri’nde “En İyi Adam Oyuncu” seçildi. Ödül aldıktan sonrasında konuşan Bilginer “Kendimden fazlaca Türkiye için mutluyum” dedi.

Bu yıl 47’ncisi düzenlenen Internasyonal Emmy Ödülleri, New York’ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Sanatçı Bilginer, 47. Internasyonal Emmy Ödülleri’nde “En İyi Adam Oyuncu” ödülüne layık görüldü. Yaşamış olduğu mutluluğu basın mensuplarıyla paylaşan Bilginer, açıklamasıyla herkesi duygulandırdı.

“YAPTIĞIM İÇİN TAKDİR EDİLMESİ ÇOK MUTLU EDİCİ”

Ödülünü aldıktan sonrasında izahat meydana getiren usta oyuncu, yaşamış olduğu mutluluğu şu sözlerle paylaştı: “Oldukca iyi hissediyorum. Kendimden fazlaca Türkiye’ye bu ödül gittiği için fazlaca mutluyum. Oldukca sevmiş olarak, beğenerek yaptığımız bir işin başkaları tarafınca da internasyonal bir platformda takdir edilmesi ve ödülle taçlandırılması fazlaca mutlu edici bir şey. Oldukca mutluyum.”

Bilginer, Şahsiyet’teki performansıyla “En İyi Adam Oyuncu” branşında Christopher Eccleston, Raphael Logam ve Jannis Niewöhner şeklinde isimlerle yarıştı.

ULUSLARARASI EMMY ÖDÜLLERİ NEDİR?

Internasyonal Tv Sanat ve Bilimleri Akademisi’nin ABD haricinde gösterilen tv yapımlarının en iyilerinin seçtiği ödül törenidir. Internasyonal Emmy Ödülleri’nde adaylar bu yıl Arjantin, Avustralya, Belçika, Brezilya, Kanada, Kolombiya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Macaristan, Hindistan, İsrail, Hollanda, Portekiz, Katar, Singapur, Cenup Afrika, Cenup Kore, Türkiye, Birleşik Krallık ve ABD’den seçildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans