Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

En Güzel Cuma Mesajları RESİMLİ CUMA MESAJLARI 29 Kasım 2019

En Güzel Cuma Mesajları RESİMLİ CUMA MESAJLARI 29 Kasım 2019

Sayfa İçeriği

En Güzel Cuma Mesajları Kısa| RESİMLİ CUMA MESAJLARI 29 Kasım 2019

29 Kasım 2019 -En Güzel Cuma mesajları, resimli cuma mesajları, son olarak cuma mesajları, cuma duası, cuma mesajı kısa, cuma mesajı uzun, cuma gününe hususi yakarma, anlamlı cuma mesajları benzer biçimde aradıklarınız burada içeriyor.

En Güzel Cuma mesajları, resimli cuma mesajları, son olarak cuma mesajları, cuma duası, cuma mesajı kısa, cuma mesajı uzun, cuma gününe hususi yakarma, anlamlı cuma mesajları benzer biçimde aradıklarınız burada içeriyor.

En Güzel Cuma Mesajları| RESİMLİ CUMA MESAJLARI 29 Kasım 2019

Ya Rab, kusurumuzu affet. Bizi kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette güvenli kıl. Amin! Hayırlı Cumalar.

En Güzel Cuma Mesajları| RESİMLİ CUMA MESAJLARI 29 Kasım 2019

Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun fakat gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur fakat sevilen insanoğlu unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.

Ey Rabbim! Şu sonsuz acıma ve bağışlama deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

Cuma Mesajları

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevilmiş olduğu kullarından eylesin sizleri ve doğal olarak ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

Yoktan var olduk, haberdar olduk varlığından, sınav olduk yaratıldıktan sonrasında, bizi sınav edip sabırı da veren Rabb’imizin inananları bağışlaması dileğiyle Cumanız Kutsal olsun!

Cuma Mesajları

Ömrüne yaşam katılsın, Kalbine meltem saçılsın. Bu kutsal günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, kalbine inanç dolsun..! Hayırlı Cumalar.

Cuma Mesajları

Bugün her zamanki benzer biçimde bayram olsun, hüzünler dönüşsün sevince. Rabbim yaralarımızı sarsın, Kalbimizdeki marazları gidersin Şafi namıyla. Cumanız Kutsal Olsun!

Cuma Mesajları

Rabbim dünyada sıhhatli, mutlu, rahat ve sulh içinde yaşamayı ahirette ise aden bahçelerinde olmayı Peygamber Efendimizin tüm ümmetine nasip eylesin inşallah. Amin ve hayırlı cumalar.

hayırlı cumalar cuma mesajları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans