Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

En güzel iyi akşamlar mesajları sözleri ve resimli mesajları

En güzel iyi akşamlar mesajları sözleri ve resimli mesajları

Sayfa İçeriği

En güzel iyi akşamlar mesajları sözleri ve resimli mesajları

İyi akşamlar mesajları, etkileyici iyi akşamlar mesajı, Dini iyi akşamlar mesajı, İyi akşamlar mesajı dosta, İyi akşamlar mesajı arkadaşlara, İyi akşamlar mesajı arkadaşa, İyi akşamlar Mesajları Resimli dosta, İyi akşamlar mesajı Sevgiliye özel

iyi akşamlar mesajları bulunan sayfamızda sizlere en güzel sözler hazır ettik. Bu yazımızda bulunan kısa iyi akşamlar mesajları sevdiklerinize facebook, twitter ve whatsapp üzerinden paylaşabileceğiniz resimli iyi akşamlar mesajlarını da oluşturduk.

Yaşamımıza anlam veren ve güzel olan her ne bulunuyorsa yaşamınızdan hiç çıkmasın. İyi akşamlar

Elinde değildir akşam serinliğinde üşürsün. Eylül’den itibaren geceler hazindir, uzundur…  Attila İlhan

Akşamları gün içinde yaptığınız hataları unutabilirsiniz, bu yüzden en tatlı rüyalar için yolu açabilirsiniz. İyi akşamlar.

Şehir, akşam ve sen, aydınlığınız yüzüme vuruyor, bir de saçlarınızın kokusu. Nazım Hikmet

Uzun bir günün ardından çok yorgun olmalısın, ama ne yapıyorsun? Gün hala çok genç ve alabilmen için pozitif enerjiyle dolu. İyi akşamlar!

Akşam, yine akşam, yine akşam, Göllerde bu dem bir kamış olsam! Ahmet Haşim

Canım, unutulduğunu düşünüyorsan çok yanılıyorsun. İyi akşamlar!

Güneş çekildi demin, Doğdu bir renk akşamı. Necip Fazıl Kısakürek

iyi akşamlar mesajları

İyi akşamlar! Barış bu akşam ve her zaman kalbinizin bir parçası olsun ve içinizde parlayan bir hayat var. Hayatınız ışıklı ve huzurlu olsun.

Akşamüstüne doğru, kış vakti- Benim de sevdalar geçti başımdan. Orhan Veli

Seninle, günün her bölümü güzel. Seni dünden daha fazla sevmek için her gün yaşıyorum. Size keyifli bir akşam diliyorum aşkım!

Etkileyici iyi akşamlar mesajı

Yazık ki akşam oldu biz yine yalnız kaldık… Bir kıyısı görünmez denize daldık.. Bir gemiye binmişiz bulanık bir gecede… Allah’ın denizinde Allah’tan uzak kaldık. Mevlana

Akşam günün en güzel kısmı. Gününüzün işini yaptınız. Şimdi ayaklarınızı yukarı kaldırabilir ve tadını çıkarabilirsiniz.  Kazuo Ishiguro

Şu yalan dünyanın sonu hiç imiş. Akşam gelip konan sabah göç imiş. Pir Sultan Abdal

Doğa günün bu saatinde daha sessiz ve daha güzel görünüyor! Gerçekten bu zamanın güzelliğini kaçırmak istemezsin! Mutlu bir akşam diliyorum!

Akşamlar, günün sert ışığı ile gecenin ölü karanlığı arasındaki güzel tatlı noktadır.  

Günü bitirmek için ne harika bir akşam! Umarım bu akşam güzelliğinin tadını çıkarırken, balkonunuzda otururken iyi vakit geçirirsiniz!

Seni özlemek, üşümeye benzer soğuk bir akşam üstü, yağmur altında yürümeye benzer sırılsıklam, titreye titreye. 

Keşke günün bu saatinde seninle olsaydım. Bugünlerde böyle güzel bir akşamımız yok. Size huzurlu bir akşam diliyorum!

iyi akşamlar mesajları

Kendinizi başka bir harika güne veda etmeye hazırlarken, her zaman seni düşünüyorum. İyi akşamlar!

Hafif akşam rüzgarı senden tatlı bir kucaklama gibi hissediyor. Bu harika akşam yine gönlümdesin. Umarım zamanın tadını çıkarırsın!

Şimdiye kadar tanıştığım en güzel ruha inanılmaz iyi bir akşam diliyorum. Umarım bu zamanın güzelliğinin tadını çıkarırsın!

Sabahlar yeni bir işe başlamak içindir, Öğleden sonraları hatırlamak içindir, Akşamlar serinlemek içindir, Geceler rahatlamak içindir. Mutlu bir akşam dilerim!

İyi akşamlar mesajları

Çalışmanın önemi anlaşıldığında, yorgun ve uykulu hissediyorsanız, kestirebilirsiniz, enerjinizi kurtarmanıza ve günü bitirmek için çok daha iyi hissetmenize yardımcı olacağını göreceksiniz. Hayırlı akşamlar!

Hayatınızdaki tatlı kişileri hatırlama zamanı, listede ilk olacağımı biliyorum, Bunun için teşekkürler, Hayırlı akşamlar dilerim!

Hatırlanacak tatlı şeyler, Hatırlanacak iyi şeyler, Hatırlanacak güzel insanlar, Akşam vakti bunun için en iyi zaman, Sadece beni düşün, İyi akşamlar!

Bu akşam size çok hoş sürprizler getirsin ve kalbinizi sonsuz sevinçle doldursun. Çok sıcak ve sevgi dolu bir akşam diliyorum!

İyi daha iyi en iyi. Asla dinlendirmeyin. İyiliğiniz daha iyi ve iyiniz daha iyi olana kadar. Hayırlı Akşamlar

Bu güzel akşam kalbinizi sınırsız mutluluk doldursun ve size başlamak için yeni umutlar versin. Çok eğlenelim! Mutlu akşamlar canım!

Hayatın her gün gün batımından şafağa kadar mutlu geçsin. Sevgili dostuma iyi akşamlar. Günün bu güzel zamanının tadını sonuna kadar çıkarın! 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans