Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

En güzel Sevgililer Günü mesajları sözleri! Romantik ve anlamlı Sevgililer Günü mesajları

  • 14 şubat sevgililer günü
  • 11 Şubat 2020
  • En güzel Sevgililer Günü mesajları sözleri! Romantik ve anlamlı Sevgililer Günü mesajları için yorumlar kapalı
  • 2.021 KEZ OKUNDU
En güzel Sevgililer Günü mesajları sözleri! Romantik ve anlamlı Sevgililer Günü mesajları

En güzel Sevgililer Günü mesajları lafları! Duygusal ve anlamlı Sevgililer Günü mesajları

14 Şubat Sevgililer Günü için geri sayım başladı. Sevgilisine en güzel sürprizi hazırlamak isteyenler şimdiden Sevgililer Günü mesajlarını ve armağan fikirlerini araştırmaya başladı. Sevgilisine duygularını anlatım etmek isteyenler en güzel ve duygusal mesajları bulmak istiyor. Duygusal, uzun, kısa, anlamlı Sevgililer Günü mesajlarını sizler için derledik…

En güzel Sevgililer Günü mesajları araştırılmaya başlandı. 14 Şubat Sevgililer Günü için geri sayım başladı. Sevgililer Günü için hazırlıklarını yapanlar, aldıkları ya da alacakları hediyenin yanında duygusal bir not yazmak istiyor. Kimileri ise gönderecekleri bildiri ile Sevgililer Günü’nü kutlamak istiyor. En güzel, duygusal, uzun, kısa, anlamlı Sevgililer Günü mesajlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü 2020 Sevgililer Günü

EN GÜZEL SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

Sana her baktığımda, hayatımın büyük bir parçası haline geldiğine halen inanamıyorum. Sana bakıyorum ve Allah’nın beni ne kadar oldukça sevdiğini anlıyorum, bu sebeple bana hayattaki en güzel armağanı verdi. Seni oldukça seviyorum sevgilim, Sevgililer Günün mübarek olsun!

Her sabah uyandığımda kendime, “Bu şekilde birini hak etmek için ne yaptım?” diye soruyorum. Meleğim, Sevgililer Günün mübarek olsun!

Sen benimsin ve ben seninim. Kalbim de hep bu şekilde seninle olacak. Hayatımın geri kalanında senden hiç ayrılmayacağıma laf veriyorum. Sevgililer Günün mübarek olsun karıcığım/kocacığım.

Seni sevmeme izin verdiğin ve karşılığında beni sevdiğin için teşekkür ederim. Benim olduğun için oldukça şanslıyım. Sevgililer Günün mübarek olsun aşkım!

“Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bigün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün mübarek olsun.”

“Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük armağan odur bana.”

“İlk Sevgililer Günümüzü beraber paylaştığımız için oldukça heyecanlıyım. Ümit ederim pek oldukça ilki birlikte yaşarız.”

“Sen benim ruh eşimsin ve yardımcımsın, yanımda olduğun için teşekkürler! Seni seviyorum!”

“Bir ihtimal yanında değilim fakat dün de, bugün de, yarın da yüreğin kadar yanındayım. Kendini bir tek hissettiğinde elini gönlüne koy; ben hep oradayım! Sevgililer Günümüz mübarek olsun.” İngilizce Aşk Lafları Kısa Türkçe Anlamlı 2020

14 Şubat Sevgililer Günü 2020 Sevgililer Günü

En güzel Sevgililer Günü Lafları

“Güneşin doğduğu da bir reel batmış olduğu da… Kalbimin attığı da bir reel, günün bittiği de… Ne menfaat bütün gerçekleri saysak bir bir. Seni seviyorum, işte o en büyük reel…”

“Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen hiç kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde birlikte olmayı temenni ediyorum.”

“İlk Sevgililer Günümüzü beraber paylaştığımız için oldukça heyecanlıyım. Ümit ederim pek oldukça ilki birlikte yaşarız.”

Seni sevmek, yaşamın oldukça daha güzel görünmesini sağlamak için yapılabilecek en rahat şeylerden biri … Seni seviyorum ve seni hiç bırakmak istemiyorum. Benim için yaşamın eğer olmazsa olmazı sensin. Aşkım, her Sevgililer Günü’nde beraber olmak dileğiyle…

“Seni görünce sen bulunduğunu biliyordum. Seni seviyorum.”

“Muhteşem yapboz parçaları şeklinde birbirine uyuyoruz”

“Paylaştığımız ufak şeyler her gün esrarengiz oluyor.”

“Seni her sevdiğim, sonsuza dek olduğu şeklinde derinden seviyorum.”

“Aşk bizim reel kaderimizdir. Hayatın anlamını kendimiz bulamıyoruz, bir tek onu başkalarıyla buluruz.”

“Yollar girdi araya, olsaydım şimdi yanında, kondursaydım bir öpücük yanağına, olurdu en güzel armağan o bana….Sevgililer günümüz mübarek olsun.”

“Hayatımın geri kalanında senden hiç ayrılmayacağıma laf veriyorum. Sevgililer Günün mübarek olsun birtanem”
 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans