Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Erdoğan’ın BM’deki sözleri, kapadokya semalarında!

  • Genel
  • 26 Eylül 2019
  • Erdoğan’ın BM’deki sözleri, kapadokya semalarında! için yorumlar kapalı
  • 770 KEZ OKUNDU
Erdoğan’ın BM’deki sözleri, kapadokya semalarında!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın BM Genel Kurulu’ndaki konuşmasında ifade etmiş olduğu ‘Dünya 5’ten büyüktür’ ve ‘Türkiye İslam ümmetinin umududur’ sözlerinin yer almış olduğu pankart, Kapadokya semalarında dalgalandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu’ndaki konuşmasında ifade etmiş olduğu ‘Dünya 5’ten büyüktür’ ve ‘Türkiye İslam ümmetinin umududur’ sözlerinin yer almış olduğu pankart, yabancı turistlerin yoğun olduğu Kapadokya’da balon ile gökyüzünde dalgalandırıldı.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir Şubesi’nce İngilizce olarak hazırlanan pankart ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın BM Genel Kurulu’ndaki konuşmasına destek verildi. Erdoğan’ın fotoğrafı ile konuşmasında ifade etmiş olduğu ‘Dünya 5’ten büyüktür’ ve ‘Türkiye İslam ümmetinin umududur’ sözlerinin yer almış olduğu pankart, Kapadokya’da sıcak hava balonunun sepetine asıldı. Pankart ile havalanan balon, Kapadokya semalarında uçtu.

BARIŞIN KALICI OLMASINI İSTİYORLAR

Türkiye Gençlik Vakfı Nevşehir İl Temsilcisi Oğuzhan Alkan, dünyada barışın kalıcı olarak yerleşmesi adına büyük ehemmiyet taşıyan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın BM Genel Kurulu’ndaki zamanı konuşmasına dikkat çekmek için bu şekilde bir organizasyon yaptıklarını söylemiş oldu.

“CUMHURBAŞKANIMIZIN DÜNYA LİDERİ OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA GÖRDÜK”

Erdoğan’ın zamanı sözlerini bölgeye gelen yabancı turistlere hatırlatmak istediklerini ifade eden Alkan, şöyleki konuştu: “Cumhurbaşkanımızın BM Genel Kurulu’nda yapmış olduğu zamanı konuşmayı yine hatırlatmak amacıyla ‘Dünya 5’ten büyüktür’ ve ‘Türkiye İslam ümmetinin umududur’ şeklindeki sözlerini İngilizce olarak yazdık ve balon sepetlerine astık. Bunu Kapadokya bölgesine gelen tüm yabancı turistlerin görmesini sağlayacağız. Cumhurbaşkanımızın bir dünya lideri bulunduğunu bir kez daha gördük ve TÜGVA olarak devamlı Cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuzu da bilhassa belirtmek isterim.”

Kaynak: DHA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans