Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız çifti bebeklerinin fotoğraflarını paylaştı

  • Yaşam
  • 29 Kasım 2019
  • Eser Yenenler ve Berfu Yıldız çifti bebeklerinin fotoğraflarını paylaştı için yorumlar kapalı
  • 1.095 KEZ OKUNDU
Eser Yenenler ve Berfu Yıldız çifti bebeklerinin fotoğraflarını paylaştı

Haziran ayında evlenen ve Ekim ayında ilk bebekleri dünyaya gelen Eser Yenenler ve Berfu Yıldız çifti, toplumsal medya hesaplarından ilk kez evlatları Şimal’in fotoğraflarını paylaştı.

Oyuncu ve güldürmen Eser Yenenler, geçtiğimiz Haziran ayında Kilyos’ta düzenlenen düğünle Mis Turkey 2015 dördüncü güzeli Berfu Yıldız ile evliliğe ilk adımını attı. Düğünde 4 aylık hamile olan Yıldız, Ekim ayında Şimal adını verdikleri bebeklerini kucağına aldı. Doğumdan sonrasında bebeğinin fotoğrafını paylaşmak istemeyen çift, dün bu kuralı bozarak aile fotoğraflarını paylaştı.

ÜNLÜ İSİMLER YORUM YAĞDIRDI

Nazara inandıkları için bebeklerini yüzünü göstermekten çekinen meşhur çift, fanatiklerinden gelen ısrar sonrası bu kuralı bozdu. Eser Yenenler aile fotoğraflarını “Çekirdek aile hatırası” notuyla paylaşırken Burfu Yıldız da “Aile olmak” notunu düştü.

Çiftin fotoğraflarına kısa sürede yorum ve beğeni aldı. Yorum yapanların içinde Hande Erçel, Murat Dalkılıç, Hasret Ada Şahin, Gamze Erçel ve Amine Gülşe şeklinde adlar de vardı.

HAMİLELİK SÜRECİNİ ANLATMIŞTI

Toplumsal medya hesabını etken olarak kullanan Berfu Yıldız, bir paylaşımında hamilelik serüvenini şu sözlerle anlatmıştı: “Buyurunuz benim doğum hikayem, benim sıhhatli ve nispeten kolay gecen bir hamilelik sürecim oldu ilkin bunu söyleyeyim. Neredeyse tüm doğum sürecim süresince niyetim düzgüsel doğum yapmaktı, fakat bunun sebebi sezaryen yapanları kınadığımdan ya da anneliklerini yargıladığımdan değil tamamen düzgüsel doğum serüvenini yasamak istediğimdendi… Fakat Şimal en baştan beri büyük bir bebekti (acaba niçin) hep normalden birkaç hafta önden ilerliyordu, bilhassa son haftalara geldiğimizde kilosu ve boyu düzgüsel doğumu riskli hale getirecek seviyelere gelmeye başlamıştı.

Bunun da yanı sıra doktorum son kontrollerde Şimal’in kordonunun da dolanık bulunduğunu ultrasonda görünce ben de düzgüsel doğumdan uzaklaşmak durumunda kaldım… Sonrasında Şimal de birazcık erken gelmeye karar verdi ve 6 Ekim’de epidural sezaryen oldum. ‘Asla ağrım olmadı, oldukça kolaydı diyemem’ Doğum başlı başına bir meseleymiş fakat ilk gün ayağa kalkıp yürümeye başladım ve ucunu gün de kendi işlerimi tamamen ben halledebiliyordum… Sezaryen korkulacak bir şey değil şu demek oluyor ki bilhassa de bayanların anneliklerini yargılayacak bir şey asla değil! Doğumun her türlüsü hem zor hem yorucu hem de oldukça keyifli bir süreç, tüm annelerin istedikleri şeklinde bir macera olur ümit ederim.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans