Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Fenomen Reynmen, ailesine son model otomobil aldı

  • Yaşam
  • 02 Kasım 2019
  • Fenomen Reynmen, ailesine son model otomobil aldı için yorumlar kapalı
  • 1.506 KEZ OKUNDU
Fenomen Reynmen, ailesine son model otomobil aldı

Toplumsal medya fenomeni Reynmen, kazanılmış olduğu parayla ailesine son model bir otomobil aldı. Ailesinin armağan karşısındaki mutluluğunu Instagram hesabından paylaşan Reynmen “Bazı şeyleri parayla satın alamazsınız” dedi.

Çekmiş olduğu videolarla adını duyurduktan sonrasında ‘Derdim Olsun’ ve ‘Ela’ isminde iki şarkı çıkartarak müzik piyasasına süratli bir giriş icra eden Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, ailesine otomobil aldı. Reynmen’in babası, oğlunun son model otomobil hediyesi karşısında duygusal anlamış olur yaşadı.

BABASI DUYGUSAL ANLAR YAŞADI

Her paylaşımıyla adından söz ettiren genç fenomen, bu süre kadar kazanılmış olduğu parayla ailesine son model bir otomobil aldı. Oğlunun hediyesi karşısında duygusal anlamış olur yaşayan Reynmen’i babası, “Benim edebiyatım güçlü değildir. Duygularımı da pek belli edemem fakat hakikaten düşkünüm size. Biriniz birinizden farkı yok güvenli olun.” biçiminde konuştu.

“ARTIK GEREKSİZ HİSSETTİREBİLECEĞİNİZ BİR İNSAN DEĞİLİM”

Reynmen ise “Bazı şeyleri parayla satın alamazsınız. Azca ilkin duyduğunuz şeyleri duymak İçin yaşadım hayatımı… Görevimi tamamladım. Artık hiçbir şeyi olmayan, hiçbir b.ku beceremeyecek kadar gereksiz hissettirebileceğiniz bir insan değilim. Kalktım kendi sokağımdan, Türkiye’ye mal ettim kendimi. Aileme yararlı oldum, kendimi geliştirdim. Değiştim, başardım. Kim ne derse desin!” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans