Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Fettah Can ve Cansu Kurtcu’dan “İyilik Isıtır” kampanyasına anlamlı destek

  • Yaşam
  • 25 Kasım 2019
  • Fettah Can ve Cansu Kurtcu’dan “İyilik Isıtır” kampanyasına anlamlı destek için yorumlar kapalı
  • 991 KEZ OKUNDU
Fettah Can ve Cansu Kurtcu’dan “İyilik Isıtır” kampanyasına anlamlı destek

3 Aralık Engelliler Günü vesilesiyle organize edilen bir toplumsal mesuliyet kampanyasına sanat camiasından destek geldi. Sanatçı Fettah Can ve eşi Cansu Kurtcu , 3 Aralık’ta 300 çocuğa bir mont ve bir bot alınması için kampanyaya toplumsal medya hesaplarından destek verirken, sanat camiasını ve sanat severleri de destek olmaya çağrı ettiler.

Van Vakfı ve Otizm Derneği tarafınca organize edilen toplumsal mesuliyet kampanyası ile, 300 çocuğa Mont ve bottan oluşacak olan “İyilik Isıtır” sloganıyla bir farkındalık hareketi başlatıldı.

Kampanyaya toplumsal medya medya hesabından destek olan sanatçı Fettah Can ve eşi Cansu Kurtcu, sanat toplumunun da kampanyaya destek verme çağrısı yaptılar.

KAMPANYAYA DESTEK ÇAĞRISI YAPTILAR

Mevzuyla ilgili bir destek videosu hazırlayan çift, “Van Vakfı ve Otizm Derneği tarafınca organize edilen projeye canı gönülden destek oluyoruz. Aslına bakarsak proje 3 Aralık’ta 300 çocukla 300 gülücük kampanyasıyla 300 çocuğa mont ve bottan oluşacak olan bir toplumsal mesuliyet kampanyası. Lütfen siz de bizimle bu harekete katılın. Büyün çocuklarımız ısınsın, mutlu olsun.” çağrısı yaptılar.

Kampanyanın toplumsal medya hesaplarında bağış için bilgiler içeriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans