Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Furkan Andıç’ın Aybüke Pusat ile yakınlaşması eski iki arkadaşı karşı karşıya getirdi

  • Yaşam
  • 09 Aralık 2019
  • Furkan Andıç’ın Aybüke Pusat ile yakınlaşması eski iki arkadaşı karşı karşıya getirdi için yorumlar kapalı
  • 976 KEZ OKUNDU
Furkan Andıç’ın Aybüke Pusat ile yakınlaşması eski iki arkadaşı karşı karşıya getirdi

“Her Yerde Sen” dizisinin başrol oyuncuları Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın yakınlaştığı öne sürülmüştü. Söz mevzusu iddialar, Dilan Deniz Çiçek ile Aybüke Pusat’ı karşı karşıya getirdi. İlk hamle Dilan Çiçek Deniz’den geldi ve Aybüke Pusat’ı takipten çıktı.

Furkan Andıç’ın Çukur dizisinin Sena’sı Dilan Çiçek Deniz ile ayrılığı sonrası Aybüke Pusat ile yakınlaşması eski iki arkadaşı karşı karşıya getirdi.

Dilan Deniz Çiçek ile Furkan Andıç’ın 9 ay evvelki ilişkilerini sonlandırmıştı. Ondan sonra Furkan Andıç’ın “Her Yerde Sen” dizisinde rol arkadaşı Aybüke Pusat ile yakınlaştığı öne sürülmüştü.

Bu iddiaların magazin gündemine bomba benzer biçimde düşmesinin arkasından ilk hamle Dilan Deniz Çiçek’ten geldi ve Aybüke Pusat’ı takipten çıktı.

“TATİLE GİDERKEN GÖRÜNTÜLENİNCE OLAN OLDU”

2014 senesinde katıldıkları Türkiye Güzellik Yarışması’nın kampında tanışan Dilan Deniz Çiçek ve Aybüke Pusat, yakın dost oldular. Sonrasında oyunculuğu seçtikleri için aynı çevrelerde dolaşmaya başladılar.

Dilan Çiçek Deniz bir takım setinde tanıştığı Furkan Andıç ile bir yıl aşk yaşadı. Kasım 2018’de de ayrıldı. Furkan Andıç geçen haziranda ‘Her Yerde Sen’ dizisinde Aybüke Pusat ile oynamaya başladı.

Senaryodaki aşk gerçek oldu. Sadece çift, Dilan Çiçek Deniz’in tepkisinden çekindikleri için bu konudaki sorulara “Sevgili değiliz, rol arkadaşıyız” diyerek kaçamak yanıtlar verdi.

Sadece geçen hafta havalimanında tatile giderken görüntülenince olanlar oldu.

KARŞILIKLI OLARAK TAKİPTEN ÇIKTILAR

Aşk iddialarının arkasından ilk hamle Dilan Deniz Çiçek’ten geldi. Yakın arkadaşı Aybüke Pusat’ı Instagram hesabından takipten çıktı.

Ondan sonra Aybüke Pusat da Dilan Deniz Çiçek’i takip edeni bıraktı. Posta’da yer edinen habere bakılırsa toplumsal medyada Aybüke Pusat’a “Arkadaşının eski aşkını aldın. İçin rahat mı?” diye yüklendi.


FURKAN ANDIÇ’A “ARA BOZUCU” MESAJLARI YAĞDI

Dilan Çiçek Deniz’e “Hem dostunu hem de eski sevgilini silmek ne zor” biçiminde yorumlar geldi. Furkan Andıç’a da ‘ara bozucu’ mesajları yağdı.

Furkan Andıç ve Aybüke Pusat havalimanında beraber görüntülendi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans