Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Güney Kore’de tv sunucusu Mustafa Kemal Atatürk’e saygı için haberleri ayakta sundu

  • Dünya
  • 10 Kasım 2019
  • Güney Kore’de tv sunucusu Mustafa Kemal Atatürk’e saygı için haberleri ayakta sundu için yorumlar kapalı
  • 668 KEZ OKUNDU
Güney Kore’de tv sunucusu Mustafa Kemal Atatürk’e saygı için haberleri ayakta sundu

Ölümünün 81. yıl dönümünde tüm yurtta sevgi ve saygı ile anılan Yüce Önder Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk’e saygı için, Güney Kore’de bir spiker haberleri ayakta sundu.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 81’inci senesinde tüm yurtta saygı ve sevgiyle anıldı. Yüce Önder’in sevgisi ülke sınırlarını aşarken Güney Kore’de bir spikerin haberleri ayakta sunması herkesi duygulandırdı.

“TÜRKİYE’NİN KURUCUSU” DİYEREK BÜLTENE BAŞLADI

Güney Kore’de bir tv kanalında sunucu, 10 Kasım’da Mustafa Kemal Atatürk’e saygı için haberleri ayakta sundu. Haber bülteninin başlangıcında, Mustafa Kemal Atatürk’e saygı göstermek için haberleri ayakta sunacağını belirten sunucu, Mustafa Kemal Atatürk’ten “Türkiye’nin kurucusu” biçiminde bahsetti. Haber sunucusu, bültendeki ilk haber de Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili mevzuya yer verdi.

İSPANYOL DEVİ DE ULU ÖNDER’İ ANDI

İspanyol devi Barcelona Kulübü de Twitter’dan yapmış olduğu paylaşımla Büyük Önder’i andı. Dev klüp, 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Günü’nde sponsoru olduğu Beko’nun Mustafa Kemal Atatürk için hazırladığı reklam filmini alıntılayarak, “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla yad ediyoruz #10Kasım” yazdı.

Atatürk, İngiliz istihbarat raporlarında böyle yer aldı: tehlikeli biri ve zıtları desteklenmeli, rakipleri bir araya getirilmeliMustafa Kemal Atatürk, İngiliz haber alma raporlarında bu şekilde yer aldı: Tehlikeli biri ve zıtları desteklenmeli, rakipleri bir araya getirilmeli

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans