Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Hadise’den beklenen paylaşım geldi: Uzun süredir küs olan anne-kız barıştı

Hadise’den beklenen paylaşım geldi: Uzun süredir küs olan anne-kız barıştı

Ailesiyle uzun süredir sıkıntılar yaşayan Hadise’den hayranlarını sevindiren bir paylaşım geldi. Meşhur müzisyen, toplumsal medya hesabından annesiyle olan fotoğrafı paylaşarak küslüğün bittiğini duyurdu.

Hem güzelliği hem de sesiyle dikkat çeken Hadise, ailesiyle uzun süredir sıkıntılar yaşıyordu. Geçtiğimiz günlerde O Ses Türkiye’de itiraflarda bulunan Hadise, gözyaşlarını tutamamıştı.

O Ses Türkiye’nin hususi bölümünde Hadise, aile ile ilgili yaşamış olduğu fena durumu itiraf etmiş ve gözyaşlarına boğulmuştu. Hadise, kız kardeşleri ve anası ile bir süredir kavgalıydı. Geçen yıl İnstagram hesabından yapmış olduğu bir paylaşım sonrasında anası sert tepki gösterdi ve Hadise aniden yalnız kaldı. Anası ile küs olan meşhur sanatçı yaşamış olduğu sıkıntılı süreci, bir yarışmacının ailesini görünce ortaya sermişti. Sesini beğenmiş olduğu genç kız için dönen Hadise, onun kuliste bekleyen annesini ve ağabeyini görünce kendini tutamadı. Bir adam kardeşi bulunduğunu söyleyen Hadise ondan bir haber beklediğini söyleyerek şunlara anlatmıştı:

“ŞU AN DOĞUMA GİRDİLER ONUN HEYECANINI YAŞIYORUM”

“Abim var, şu an doğuma girdiler onun heyecanını yaşıyorum. Hala oluyorum. Fazlaca duygusalım orada olmak arzu ederdim. Yarın da çekim olduğundan gidemiyorum. O yüzden birazdan bir fotoğraf gelir de ben mutlu olurum.”

Bu açıklamanın arkasından sesi titremeye başlamış olan Hadise ağlamamak için kendini tutmaya çalıştı. Sadece meşhur sanatçının gözlerinden aniden yaşlar akmaya başlandı. Hadise’nin ağlamasına dayanamayan Acun Ilıcalı da derhal araya girdi ve “O Ses Türkiye çekimi iptal ederim” deyip şunları söylemiş oldu:

Eğer sen çekimi iptal edin diyorsan ben vallahi ederim. Bizim için senin mutluluğun o günkü çekimden fazlaca daha mühim. Acun Ilıcalı’nın sözleriyle daha da duygusallaşan Hadise gözyaşları içinde yüreğinden dökülen itiraflara başladı.

“DOĞMADAN ŞIMARTTIM ÇOCUĞU”

Ailesiyle arasının bir süredir fena olduğun açıklayan Hadise şunları söyledi:

Her aile doğal olarak ki bir süreçten geçer. Ben hiçbir vakit kendi ailemle ilgili detaylara girmedim. Aslına bakarsanız kimseyi de ilgilendirmez benim ailemdeki problemler. Fakat göz önünde olunca bazı açıklamalar yapmak zorunda kalıyorsunuz. Ben geçen yıl toplumsal medyamdan bir izahat yaptım. Ondan sonrasında doğal ailecek bir süreçten geçtik. Her ailede olduğu şeklinde. Ben göz önünde olduğum için ben yazılıyorum konuşuluyorum. Bu bebek de bu aileye fazlaca iyi gelecek diye düşünüyorum. O yüzden fazlaca mutluyum. Bebeğimizin adını de açıklamak isterim. Adı Melik Hamza. Çocuk doğmadan şımarttım evladı, fazlaca heyecanlıyım. Ben O Ses Türkiye’de kendimle ilgili şeyleri açıklamayı sevinirim. Burayı akrabalarım şeklinde gördüğüm için kimi zaman içimi dökmeyi, ağlamayı seviyorum. Bazı insanoğlu sevmez fakat ben böyleyim.

HAYRANLARINI SEVİNDİREN PAYLAŞIM

Uzun süredir küs olan anne-kız barıştı. Hadise, toplumsal medya hesabından aylar sonrasında anası ile sıcacık bir poz paylaştı.

Ailesi ile arasını düzelttiğinin sinyallerini veren Hadise, hayranlarını sevindirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans