Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Hadise’den Demet Akalın’a: İyi fakat onun da kocası yok

  • Yaşam
  • 05 Ekim 2019
  • Hadise’den Demet Akalın’a: İyi fakat onun da kocası yok için yorumlar kapalı
  • 736 KEZ OKUNDU
Hadise’den Demet Akalın’a: İyi fakat onun da kocası yok

Demet Akalın, Hadise’nin Instagram’da 10 milyon takipçiye ulaşmasına gönderme yapmış oldu. Akalın “Ay yazık ona günah valla. Ben araştırdım onu milyoncuk bile değil.” sözlerine Hadise’den “İyi fakat onun da kocası yok. Geçen yıl boşanmamış mıydı?” cevabı geldi.

Hadise’nin “Mekanın sahibi benim” sözleriyle süregelen polemik giderek büyüdü. Demet Akalın, “Senin Instagram’da 10 milyon takipçin yok ki” diyen Hadise’ye “Hadise’yi bir uyarın yazık ona. Günah… Kendini 10 milyon zannediyor. Ben araştırttım onu. Milyoncuk bile değil. Yazık vallahi ya… Kocası da yok, milyoncukları da yok.” sözleriyle yanıt vermişti.

“İYİ AMA ONUN DA YOK”

Bu çıkıştan haberdar olan Hadise’nin ise yakın çevresine “İyi fakat onun da kocası yok… Geçen yıl boşanmamış mıydı?” söylediği öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

Hadise, geçtiğimiz günlerde “Senin 10 milyon takipçin yok ki. Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun?” diyerek toplumsal medyada 10 milyon takipçiye ulaşmasını kutlamıştı. Akalın ise bir araştırma yaptırdığını ve Hadise’nin Instagram’da hakikaten 10 milyon takip edeni olmadığını iddia etti. Hadise’nin Demet Akalın’ın bu açıklamasına ne cevap vereceği ise merak mevzusu olmuştu. Öte taraftan Demet Akalın’ın Instagram’da 8,4 milyon takip edeni bulunuyor.

Demet akalın'dan hadise'ye ağır sözler: yazık onaDemet Akalın’dan Hadise’ye ağır sözler: Yazık ona

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans