Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Haluk Levent, kızı için yol icra eden babanın imdadına yetişti

Haluk Levent, kızı için yol icra eden babanın imdadına yetişti

Meşhur müzisyen Haluk Levent, kızı için 4 kilometrelik yolu vasıta geçmesi için uygun hale getiren babanın borçlarının ödeneceğinin müjdesini verdi.

Kurucusu olduğu AHBAP derneğiyle desteğe muhtaç olan insanlara yardım eden Haluk Levent, kızının okula gidebilmesi için 4 kilometrelik yolu stabilize hale getiren babanın borçlarını bir hayırsever tarafınca ödeneceğini duyurdu.

“AMCAMIZIN BORÇLARINI ÜSTLENECEK”

Mevzuyla ilgili toplumsal medya hesabından bildiri gösteren Haluk Levent, “Ankara’dan bir dostum aradı. Bu haberi görmüş. Amcamızın tüm borcunu üstüne almak istediğini bunu duyurmamızı istedi. Ben Ankara’ya gittiğimde ona ve ailesinekahvaltı hazırlayacağım. Sözünü aldı. Teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Muğla’da ziraatçi Ramazan Korkut, toprak dağ yolu bozuk olduğundan servis aracı evlerinin bulunmuş olduğu yere giremeyince, okula gitmekte güçlük yaşayan 6 yaşındaki kızı Gamze için 4 kilometrelik yolu stabilize hale getirtmişti. Korkut, “Yolu yaptırmaya zorunlu kaldım, şundan dolayı aksi takdirde kızım okula gidemeyecekti” demişti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans