Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Haluk Levent, öldürülen Emine Bulut’un kızını ziyaret etti

Haluk Levent, öldürülen Emine Bulut’un kızını ziyaret etti

Müzisyen Haluk Levent, eski eşi Fedai Varan tarafınca bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut’un 10 yaşındaki kızını Kırıkkale’de eğitim görmüş olduğu okulda ziyaret ederek konser verdi.

Meşhur müzisyen Haluk Levent, geçen 18 Ağustos’ta anası Emine Bulut, babası tarafınca gözleri önünde öldürülen F.B.B’yi telefonla arayarak, kendisini ziyaret edeceği sözünü verdi. Haluk Levent, sözüne sadık kalarak, bugün F.B.B.’yi, Kırıkkale’de eğitim görmüş olduğu okulda ziyaret etti. Haluk Levent, basına kapalı gerçekleşen ziyarette F.B.B. ile görüştü. Arkasından okulun salonunda öğrenciler için konser verdi. Ortalama 1 saat devam eden konser de basına kapalı gerçekleşti.

EMİNE BULUT’UN KIZINA VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU

Okul çıkışı açıklamada bulunan Haluk Levent, vakadan sonrasında F.B.B. ile telefonda konuştuğunu söyleyerek, “O süre kendisine söz vermiştim. Kızımızın, annesinin başına gelen bu talihsiz vakadan sonrasında gözyaşlarına, haykırışlarına tüm ülke olarak şahit olduk. Ben kızımızın gülen yüzünü görmek istedim” dedi.

NE OLMUŞTU?

Kırıkkale’de, 18 Ağustos Pazar günü, Menderes Caddesi’ndeki bir kafede, Fedai Baran (43), 4 yıl ilkin boşandığı eski eşi Emine Bulut (38) ve kızı F.B.B. ile buluştu.

Fedai Baran ile Emine Bulut, içinde münakaşa çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışmada Fedai Baran, tarafındaki bıçakla eski eşini, kızının gözü önünde vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Emine Bulut, kanlar içinde kalırken, Fedai Baran taksiye binerek firar etti. İhbar üstüne gelen sıhhat ekipleri, yaralanan Emine Bulut ile olayın etkisiyle şoka giren kızı F.B.B.’yi ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi’ne kaldırdı. Tedaviye alınan Bulut, doktorların tüm çabasına karşın yaşamını yitirdi.

Kaynak: DHAHaberin videosu için tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans