Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Hanımefendiler matinesinde bir bayan hayranı Selin Ciğerci’nin kalçasına dokundu

Hanımefendiler matinesinde bir bayan hayranı Selin Ciğerci’nin kalçasına dokundu

Geçtiğimiz ay futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile görkemli bir düğünle evlenen Selin Ciğerci’nin hanımefendiler matinesinde bir seyirci Ciğerci’nin kalçasına dokundu. Ciğerci’nin hanım hayranına tepkisi ise garip oldu.

Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, uzun süredir beraber olduğu futbolcu sevgilisi ile geçtiğimiz ay görkemli bir törenle dünyaevine girmişti. Toplumsal medya fenomenliğinin yanı sıra şarkıcılık da meydana getiren Ciğerci’nin başına, katılmış olduğu hanımefendiler matinesinde garip bir vaka geldi.

KALÇASINA DOKUNDU

Kıvrak danslarıyla hayranlarını coşturan Selin Ciğerci, bir ara izleyenlerin içinde şarkısını anlatmaya başladı. Yoğun sevgi seliyle karşılaşan Ciğerci’ye o sırada hayranından şaşırtan bir hareket geldi. Hanım izleyicinin Ciğerci’nin kalçasına dokunduğu anlamış olur başka birinin kamerasına yansıdı. Neye uğradığını şaşıran Ciğerci, arkasını dönerek kalçasına dokunan hayranına şakayla karışık tepki gösterdi.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

Toplumsal medyada yayılan görüntülere kullananların bir çok “Rahatsız etme” yorumları yaparken bir çok şahıs hanım hayranın yalnız meraktan bu hareketi yaptığını savundu.

Haber Videosu: Hanımefendiler matinesinde bir bayan hayranı Selin Ciğerci’nin kalçasına dokundu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans