Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

İlk Ölümlü Elektrikli Scooter Kazası

İlk Ölümlü Elektrikli Scooter Kazası

İlk Ölümlü Elektrikli Scooter Kazası

İstanbul’da son günlerde kullanması yükselen ve şehrin birçok noktasında ücretli olarak kiralanan elektrikli scooter’a, araba çarpması kararı 17 yaşındaki genç metrelerce sürüklenerek  yaşamını yitirdi.

Hızlarının 30 km’ye kadar çıkması nedeniyle düzgün kullanılmadığında kazalara sebebiyet verebilecek elektrikli scooterlar ile ilgili yabancı ülkelerde de kurallar konulmaya başlandı. Bu kaza nedeniyle Türkiye’de de sorgulanmaya başlanacağı düşünülüyor.

İstanbul Beşiktaş‘ta son günlerin popüler aracı elektrikli scooter’u kiralayan 17 yaşındaki genç otomobilin çarpması soncu metrelerce sürüklenerek yaşamını yitirdi.

Gece 00.00 civarında gerçekleşen kaza Beşiktaş Büyükderece Caddesi Endüstri Mahallesi üstgeçidi girişi Sarıyer istikametinde oldu. Ele geçen habere nazaran, sürücüsünün adı bilinemeyen araba, elektrikli scooter kullanarak yoldan karşıya geçmek isteyen 17 yaşındaki Okan Star’a çarptı. Çarpışma sebebiyle Star ortalama 30 metre sürüklendi.

Sıhhat ekipleri vaka yerine gelip ilk müdahale ettikleri sırada gencini hayatını yitirdiğini belirledi. Polis ekipleri ise, çevrede emniyet önlemi aldıktan sonrasında çalgı sürücüsünü gözaltına aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans