Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

İnstagram Hesap Silme Ve Kapatma Linki 2021 – Instagram Hesabı Nasıl Silinir? – Geçici Ve Kalıcı İnstagram Silme Adımları

İnstagram Hesap Silme Ve Kapatma Linki 2021 – Instagram Hesabı Nasıl Silinir? – Geçici Ve Kalıcı İnstagram Silme Adımları

Sayfa İçeriği

İnstagram Hesap Silme Ve Kapatma Linki 2021 – Instagram Hesabı Iyi mi Silinir? – Geçici Ve Kalıcı İnstagram Silme Adımları

Instagram dünya çapında en çok üyeye haiz olan toplumsal medya uygulamasıdır. Instagram’da hesap dondurma, hesap kapatma ve hesap silme ise en çok meydana getirilen işlemlerin önderlik yapar. Türkiye’de de en yaygın giriş meydana getirilen toplumsal ağı muhtelif nedenlerden ötürü kullanmaktan vazgeçen birçok fert bulunur. İnstagram dondurma ile geçici süreliğine hesap askıya alınırken, İnstagram silme işlemi ile de kalıcı olarak hesabın silinmesine fırsat sunulmuştur. 2021 İnstagram dondurma linki üstünden hesap dondurma, kapatma yahut İnstagram silme linki ile kalıcı hesap silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Geçici ve kalıcı Instagram hesabı dondurma, kapatma ve silme işleminin adımlarına haberimizde yer verdik. Peki, geçici ve kalıcı olarak İnstagram iyi mi dondurulur?

İnstagram silme işlemi adım adım anlatımı… Toplumsal medya ağları içinde en çok üyeye haiz olan ve giriş meydana getirilen Instagram’da hesap dondurma ve hesap silme en çok meydana getirilen işlemlerdir. İnstagram dondurma ve İnstagram silme linkinin uygulamada yer almıyor olması kullanıcıları değişik bir arayışa sürüklemektedir. Geçici ve kalıcı Instagram hesabı dondurma yahut Instagram hesap kapatma işlemini yapmak için doğru yerdesiniz.

İnstagram Resim Dibine Yazılacak Laflar

Platformun ayarlar sekmesi üstünden meydana gelen Instagram dondurma, silme ve kapatma işlemlerine kısa yoldan bu sayfa üstünden erişebilirsiniz. Peki, 2021 geçici ve kalıcı olarak İnstagram iyi mi silinir? İnstagram silme iyi mi yapılır.

İNSTAGRAM HESAP DONDURMA LİNKİ (GEÇİCİ HESAP KAPATMA)

Instagram hesap dondurma işlemi kullanıcılar tarafınca sıkça meydana gelen bir işlemdir. Instagram dondurarak hiç bir fotoğraf, video ve kişileriniz silinmeden hesabınızı geçici olarak eylemsiz hale getirebilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda fert listenizdeki kişiler sizi göremez. Arzu ettiğiniz zaman kullanıcı ismi ve şifreniz ile hesabınıza ulaşabilirsiniz.

  • Instagram hesap dondurma işlemi için evvela Instagram uygulamasına bir mobil tarayıcıdan ya da bilgisayardan giriş gerçekleştirin.
  • Daha sona sağ üst kısımdaki simgesine tıklayın ve Profili Düzenle’yi seçiniz.
  • Peşinden aşağıya doğru inin ve sağ altta bulunan “Hesabımı geçici olarak kapat’a” tıklayın.
  • Buradan “Hesabını niçin kapatıyorsun?” Sorusunun tarafındaki menüden bir seçim yapın ve şifrenizi yeniden giriniz.
  • Son hiyerarşi ise “Hesabı Geçici Olarak Kapat’a” tıklayın. Bu biçimde hesabınızı geçici olarak kapatmış olacaksınız. Hesap dondurma işleminin peşinden yeniden açma dilerseniz şayet 1 hafta içerisinde yeniden giriş yapınız. Bu biçimde yeniden şifreniz ve kullanıcı adınız ile girebilirsiniz. Haftada bir kez tecrübe etme şansınız bulunmaktadır.

İNSTAGRAM SİLME İŞLEMİ (KALICI HESAP KAPATMA)

Hesabını tamamen askıya almak ve tekrar profilini açmak istemeyen kişiler bu işlemi gerçekleştirebilirler. İnstagram silme işleminde birtakım noktalara ise dikkat edilmesi icap eder. Instagram hesap sil butonuna tıkladıktan sonrasında size muayyen bir müddet verilecektir. Bu vakit zarfı süresince kullanıcı ismi ve şifrenizi yeniden girmemeniz icap eder. Aksi biçimde hesap silinmeyecektir.

Instagram hesap silme ve kapatma linki ile muamele yapmak için;

  • Instagram hesap silme görseline tıklayarak direkt işlemi yapacağınız sayfaya gidin.
  • Ayarlar penceresi üstünden hesabını silme nedeninizi belirleyin.
  • İşleme idame etmek için kullanıcı şifrenizi girin.
  • Sayfanın en altında bulunan hesabımı kalıcı olarak sil butonuna tıkladığınız profiliniz ortadan kalkacak.
  • 28 gün süresince hesabınıza tekrar girmediğiniz takdirde silme işleminiz tamamlanacak.

DONDURULAN INSTAGRAM HESABI NASIL AÇILIR?

Instagram hesabını donduran kullanıcılar iyi mi yeniden açabileceklerinin yolunu aramaktadırlar. Yeniden Instagram hesabını açmak için şu adımları takip ediniz:

Ilk olarak Instagram hesabına yine ulaşmak için 1 ya da 2 gün şeklinde bir müddet zarfında beklemeniz gerekiyor.

Şayet ki bu vakit içerisinde giriş oluşturmaya çalışırsanız “hatalı kullanıcı ismi ya da gizyazı” uyarısı ile karşı karşıya gelirsiniz.

Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan ise 24-48 saat süresini doldurmak ve sonrasında yeniden giriş yapmayı denemeniz gerekiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans