Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Instagram kaybolan mesaj modunu açmak için yukarı kaydır… Instagram kaybolan mesaj özelliği nasıl çalışıyor?Instagram kaybolan mesaj modunu açmak için yukarı kaydır… Instagram kaybolan mesaj özelliği nasıl çalışıyor?

Instagram kaybolan mesaj modunu açmak için yukarı kaydır… Instagram kaybolan mesaj özelliği nasıl çalışıyor?Instagram kaybolan mesaj modunu açmak için yukarı kaydır… Instagram kaybolan mesaj özelliği nasıl çalışıyor?

Instagram’ın kullanıma sunmuş olduğu kaybolan ileti hususi durumunun iyi mi çalmış olduğu kullanıcılar tarafınca araştırılıyor. Milyonlarca kullanıcısı olan Instagram kaybolan ileti hususi durumunu yeni yayına almıştı. Peki, “Instagram kaybolan ileti modunu açmak için yukarı kaydır” ne demek?

Dünya üstünde milyonlarca kullanıcısı olan Instagram devamlı yeni özellikleri ile gündem olmaya devam ediyor. Devamlı kendini geliştiren uygulamada son olarak “Instagram kaybolan ileti modunu açmak için yukarı kaydır” özelliği gündem oldu. Peki Instagram kaybolan ileti özelliği iyi mi çalışıyor?

INSTAGRAM KAYBOLAN MESAJ ÖZELLİĞİ NASIL ÇALIŞIYOR?

Instagram’ın yazılım geliştirme kadrosunun son olarak geliştirdiği mesajların kaybolma özelliği yeni yeni kullanılmaya başlandı. Instagram kaybolan ileti özelliği iyi mi çalışıyor merak eden kullanıcılar, mesajların derhal kaybolacağını bilmiyor.

İnstagramda Hikayeye Müzik Ekleme Iyi mi Yapılır

Instagram DM’den gelen bir mesajı “Instagram kaybolan ileti modunu açmak için yukarı kaydır” seçerek yukarı kaydırdığınızda ileti kaybolacaktır. Bu işlemi tüm yazışmalarınızda yapmış olursanız görülen mesajlar yine geri gelmeyecektir.

KAYBOLAN MESAJ MODUNU AÇMAK İÇİN YUKARI KAYDIR

Şayet Instagram’da kaybolan ileti modu açıkken monitör görüntüsü alırsanız, DM’den size ileti atan kişiye bildirim gidecektir. Bundan dolayı bu yeni güncellemeyi kullanırken, monitör görüntüsü almaktan vazgeçin. Aksi şekilde yazıştığınız birey ile ters düşebilirsiniz.

İnstagram Lafları Kısa

Instagram’ın bir tek muayyen kullanıcılara açmış olduğu bu hususiyet zaman içinde birçok kullanıcıya açılmış olacak. Şayet uygulamanızda kaybolan ileti modu yoksa birazcık beklemeniz gerekecektir. Instagram kadrosu bu uygulamayı aşama aşama olarak işleme almış olduğu için hepimiz aynı anda kullanamıyor.

İnstagram Resim Dibine Yazılacak Laflar

KAYBOLAN MESAJ MODUNU AÇINCA NE OLUR?

Instagram’da Kaybolan Bildiri modunu açtığınız bir insanın mesajı telefonun ekranına bildirim olarak vardığında insanın ismi görünür ve mesajın içinde ne olduğu görünmeyecektir. Instagram’a giriş yapmış olup o insanın mesajını okuduktan sonrasında çıktığınızda ileti kaybolacaktır.

İnstagram Resim Lafları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans