Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

İzmir İşitme Cihazları

ADRES
Kültür Mahallesi, Şair Eşref Blv. No:71/B, 35220 Konak/İzmir
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Sayfa İçeriği

İzmir İşitme Cihazları

İşitme Cihazı Alsancak İzmir merkezi Protone İşitme olarak sizlere, Alsancak, Konak, Basmane, Üçyol, Hatay, Eşrefpaşa, Çankaya, Kemeraltı, Yenişehir, Yeşilyurt ve İzmir’in her yerinde işitme kaybı yaşayan yetişkinler ve çocuklar için en iyi işitme cihazı Widex satış ve destek hizmeti vermekteyiz.

İzmir İşitme Cihazları tarafından sunulan üstün teknoloji ürünü WIDEX işitme cihazları, sizin de diğer herkes gibi aynı standartlarda işitmenizi sağlamak için üretilmektedir. İşitme uzmanlarımız, işitme kaybınıza en uygun işitme cihazı modelleri arasından sizlere tavsiyede bulunacaktır.

İşitme Cihazları Alımında Ücretsiz Olan Hizmetlerimiz

Merkezimizden her işitme cihazı alımında kullanacağınız bir yıllık pili ve bir yıllık kulak kalıbını ücretsiz sağlamaktayız. İşitme cihazlarının en az 4 ayda bir bakımlarının yapılması kullanım ömrünü ve ses kalitesini artırmaktadır. İşitme Cihazı Alsancak Merkezimizden işitme cihazı alan hastaların kullandığı süre zarfında cihazlarının 4 aylık periyodik bakımları ücretsiz sağlanmaktadır. İşitme cihazının garantisi 2-3 yıl olsa dahi 4 aylık periyodik bakımlar süresiz yapılmaktadır.

İşitme Kaybı Nedir?

İşitme cihazları işitme kaybı yaşayan bireylerin sesleri daha iyi duyabilmesi ve bu sayede sesleri daha iyi duyarak anlamasını sağlarlar. İşitme kaybı yaşayan bireylerin bu sayede iletişim yetenekleri artarak yaşam kaliteleri artar. İşitme Cihazı Alsancak İzmir Merkezi Protone İşitme olarak amacımız işitme kaybı olanların bu hayati yetisini geri kazanmalarına yardımcı olmaktır.

Daha İyi İşitmek İçin 4 Adım

1. Bir işitme sağlığı uzmanını ziyaret edin
2. İşitme kaybı geçmişinizi anlatın
3. Hızlı ve zahmetsiz işitme testi yaptırın
4. Ve Üstün Widex İşitme Cihazlarından birini seçmek için hemen Protone İşitme Merkezi’ne gelin.

İşitme Kayıbı Hakkında Yanlış Bilinenler

İşitme kayıbı olan kişilerin işitme ve işittiğini ayırt edebilme becerisi birbirinden farklıdır. Kulağınız duyuyor ancak beyniniz işitiyor. Bu yüzden işitme kayıbı olan kişilerde amacımız ayırt etme becerilerinin korunmasıdır. Bu sebeple yapılması gereken ilk iş acilen İşitme Cihazları Konak Merkezi Protone İşitme’ye gelerek işitme kaybına uygun işitme cihazını belirlemektir. İşitme cihazı kullanmak toplumda düşünülenin tam tersine kulağı tembelleştirmez, hatta kulağın çalışmasını sağlayarak tembelleşmesini engeller. Eğer kulağını tembelleşirse beyninizdeki ilgili bölümler duyulanı ayırdedemez.

Yaşadığınız duyma bozukluğu iş hayatınızdan, aile ve duygusal yaşamınıza kadar hayatınız üzerinde büyük bir etki oluşturur. İşitme cihazlarını seçerken en iyi işitme cihazı Widex teknolojisiyle tanışmak için Protone işitme merkezinden yardım alırsanız, yaşamınızda gerçekleşecek büyük farkları anlamaya başlayarak neleri kaçırdığınızı da anlamaya başlayacaksınız. Anlama becerisini kaybetmeden önce yapmanız gereken en önemli şey doğru yapılan bir işitme testi sonrasında acilen işitme cihazı kullanımına geçmektir.

İzmir İşitme Cihazları İzmir İşitme Cihazları İzmir İşitme Cihazları İzmir İşitme Cihazları

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Designed by Üstad Ajans