Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

İzmir Koronavirüs Vaka Dağılım Haritası – izmir korona haritası

  • Genel / Gündem / koronavirüs
  • 07 Nisan 2020
  • İzmir Koronavirüs Vaka Dağılım Haritası – izmir korona haritası için yorumlar kapalı
  • 2.918 KEZ OKUNDU
İzmir Koronavirüs Vaka Dağılım Haritası – izmir korona haritası

İzmir Koronavirüs Olay Dağılım Haritası

ankara korona risk haritası, korona ankara haritası, istanbul korona risk haritası, ankara corona risk haritası, corona yoğunluk haritası, sağlık bakanlığı korona türkiye takvimi 10 nisan, corona yoğunluk haritası, izmir korona haritası

İçişleri Bakanlığı duyurdu: 31 ilde sokağa çıkma yasağı

İçişleri Bakanlığınca bu geceden, 12 Nisan saat 24.00’e kadar 30 büyükşehirle Zonguldak’ta, il sınırları içerisinde sokağa çıkma yasağı getirildi. İçişleri Bakanlığı konuyla ilgili valiliklere genelge de gönderdi. Fırın, Eczane, Kamu ve Özel Sağlık Kurumları açık olacak.

TOPLAM CAN KAYBI 1006’YA ULAŞTI

Toplam test sayımız 307 bin 210 oldu. 30 bin 864 yeni test yaptık. 4 bin 747 yeni vakamız var. Bugün vefat eden 98 vatandaşımızla birlikte toplam vefat sayımız 1006 oldu. İyileşen 281 vatandaşımız oldu.

“VAKALARI DAHA ERKEN TESPİT EDİYORUZ”

Test sayımız dün itibarıyla 30 bine yaklaşmıştı. Önümüzdeki hafta sayı için belirlediğimiz hedefti, hedefimizi aşmış olduk. Daha da yüksek sayılara ulaşacağız. Vakaları daha erken tespit ediyoruz.

Hayatı kolaylaştırmak istiyoruz, maske kullanımını kolaylaştırmak için ihtiyacı olan bütün vatandaşlarımıza maskeyi ücretsiz ulaştırmaya başladık. e-devlet üzerinden talep edenlere göndermeye devam ediyoruz. Bugün İstanbul ve Ankara’da 20-65 yaşındaki vatandaşlarımıza maske verilmesine başladık.

 

Sağlık çalışanları için güzel sözler

Sağlık çalışanları için güzel sözler – mesajlar Yazımızı Gördünüz mü?

SAĞLIK BAKANI İL İÇİ DAĞILIM HARİTASI DA YAYINLADI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, virüsün en çok yayıldığı illerin şehir içi dağılım haritasını da yayınladı. İşte İzmir haritası aşağıdaki gibi. Haritaya göre yoğunluğun Karşıyaka ve İzmir Merkez’de olduğu anlaşılıyor. Biz de tüm İzmirlilere virüsün yayılmasını durdurmak için #evdekalizmir diyoruz.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilkent Yerleşkesi’nde Bilim Kurulu üyelerinin telekonferansla katıldığı Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı’nın ardından açıklama yaptı.

Türkiye’deki koronavirüs salgınıyla ilgili son durumu açıklayan Bakan Koca, korona hastalığının Türkiye genelindeki dağılımını gösteren haritayı da paylaştı. Paylaşılan haritaya göre; İstanbul, Ankara, İzmir, Körfez Kocaeli, Sakarya, Zonguldak’ta yoğunluk daha fazla. izmir korona haritası

Çalışmanın Önemi İle İlgili Sözler

TÜRKİYE’DEKİ SON DURUM

Koca, “Bugün 76 vatandaşımızı daha kaybettik. 256 vatandaşımız ise şifa buldu” dedi. Koca paylaşımında, “Şifa bulan hastalarımızın sayısı artıyor. Test sayısı ve pozitif vakalara bağlı taramalar arttıkça tanı sayısında da artış oluyor. Virüs, gücünü temas ortamından alıyor. Virüse bu fırsatı tanımayalım. Evde kalalım” diye konuştu. Sağlık Bakanı’nın açıkladığı son 24 saatteki vefat sayısının ardından salgın nedeniyle ülke çapında ölenlerin sayısı 725’e yükseldi. Vaka sayısı ise 34.109 oldu. izmir korona haritası

6 İLDE DAĞILIM FAZLA

Bakan Koca, yoğunluk haritalarıyla ilgili de şunları söyledi: “Burada kırmızıyla işaretlenen bölgeler, yoğunluğun daha fazla olduğu bölgeler olarak yansımakta. Özellikle Türkiye genelindeki dağılımda İstanbul, Ankara, İzmir, Körfez Kocaeli, Sakarya, Zonguldak. Özellikle bu noktada yoğunluğun daha fazla olduğunu bu haritadan görmek mümkün. Ankara’dan mahalle mahalle sokak caddesine kadar yoğunluğun nerede olduğunu gösteren ve nasıl takip ettiğimize örnek olsun diye gördüğünüz bir tablo.”

Türkiye koronavirüs dağılım haritası

Türkiye koronavirüs dağılım haritası

İstanbul koronavirüs dağılım haritası

İstanbul koronavirüs dağılım haritası

Ankara koronavirüs dağılım haritası

Ankara koronavirüs dağılım haritası

Türkiye koronavirüs dağılım haritası

Kocaeli koronavirüs dağılım haritası

Kızıma doğum günü mesajları ve sözleri kısa

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans