Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

İzmir’de söyleşiye katılan Cem Yılmaz’ın aklı İstanbul’daki oğlunda kaldı

  • Genel
  • 27 Eylül 2019
  • İzmir’de söyleşiye katılan Cem Yılmaz’ın aklı İstanbul’daki oğlunda kaldı için yorumlar kapalı
  • 462 KEZ OKUNDU
İzmir’de söyleşiye katılan Cem Yılmaz’ın aklı İstanbul’daki oğlunda kaldı

Güldürmen Cem Yılmaz, esin veren kişileri İzmirlilerle buluşturan ve bilet gelirlerinin tamamını değişik vakıflara bağışlayan toplumsal platform Nettalks’un konuğu oldu. Bir çocuk babası Yılmaz, İstanbul’da yaşanmış olan zelzele için “Aklım İstanbul’da” dedi.

İzmir’in sosyokültürel yaşamına katkı sağlamanın hedeflendiği toplumsal mesuliyet projesi Nettalks ile esin veren kişiler İzmirlilerle buluşturularak, bilet gelirlerinin tamamı, değişik vakıflara bağışlanıyor. Geçen yıl kurulan toplumsal platformda bugüne dek gazeteci Ayşe Arman, yazar Azra Kohen ve tiyatro sanatçısı Ali Poyrazoğlu da ağırlandı.

Nettalks’ta bu seferki konuk ise güldürmen Cem Yılmaz oldu. İzmir’de otelin konuşma salonunda sevenleriyle buluşan Yılmaz’ın gösterisinin biletleri, 250 TL’den satıldı. Sahneye çıkmadan ilkin İstanbulluları korkutan depremi öğrenen Cem Yılmaz, “Aklım İstanbul’da” dedi.

“BEN BÖYLE ANLATTIKÇA O ADAMLAR AZALIYOR”

Ortalama 300 kişinin katılmış olduğu gösteride Cem Yılmaz, “Ben 22 yaşlarındayken, sahnede başarısız olma ihtimali üstüne sahneye çıktım. Kendimi oldukça yetenekli, 50 kişinin önüne de çıksa 100 kişinin önüne de çıksa başarı göstermiş öyküler özetleyebilecek, güldürebilecek birisi olduğumu düşünerek, çıkmadım. Biz bu şekilde bir iş için yaratılmışız. Bir olayın değişik açılarından bakabildiğimi söylüyorsunuz. Benim farkım, veriyi işlemek. Her ortamda hepimizin bilmiş olduğu, devamlı aynı şeyleri söyleyen tipler vardır. Ben öykü anlattığımda güldüğünüz şey, bu şekilde tiplerin varlığı değil birinin bu şekilde birinin varlığının anlam ifade etmeyen bulunduğunu hatırlatması. Ben bu şekilde anlattıkça o adamlar azalıyor. Benim toplumsal faydam bu” diye konuştu.

AKLI OĞLUNDA KALDI

İstanbul Silivri merkezli 5.8 büyüklüğündeki depremi sahneye çıkmadan öğrenen Yılmaz, aklının İstanbul’da, oğlu Kemal’de bulunduğunu belirterek, “Aklım İstanbul’da. Anası okuldan aldı mı, merak ediyorum” dedi.

İSTANBUL’DA NE OLMUŞTU?

İstanbul’da saat 14.00 sıralarında meydana gelen zelzele büyük ürkü yarattı. AFAD depremin sertliğini 5,8 olarak duyurdu. İstanbul, Bursa, Kocaeli’de okullar bugün için dinlence edildi. Silivri’nin 21.68 kilometre açıklarında meydana gelen zelzele, İstanbul’un birçok ilçesinde hissedilirken, Kocaeli’de de hissedildi. Depremin arkasından, en büyüğü 4.1 büyüklüğünde 28 artçı meydana geldi.

Kaynak: DHA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans